Finał US Open: Novak Djoković – Daniił Miedwiediew. Relacja i wynik na żywo

W finale tegorocznej edycji US Open naprzeciwko siebie staną Novak Djoković i Daniił Miedwiediew. Który tenisista sięgnie po zwycięstwo na wielkoszlemowym turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djoković – Daniił Miedwiediew na Polsatsport.pl.

Djoković bardzo dobrze prezentuje się podczas tegorocznej imprezy na kortach w Stanach Zjednoczonych. Podczas swoich dotychczasowych sześciu pojedynków na nowojorskim turnieju, Serb przegrał zaledwie dwa sety. To jego rodak – Laslo Djere, był w stanie wygrać przeciwko niemu dwie partie.

Teraz z legendarnym zawodnikiem zmierzy się Miedwiediew. Rosjanin nie miał łatwej przeprawy przez poprzednie etapy rywalizacji. Warto przypomnieć, że w półfinale wielkoszlemowego turnieju naprzeciwko Miedwiediewa stanął obecny lider rankingu ATP – Carlos Alcaraz. Rosyjski tenisista bez większych problemów przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę i tym samym rozwiał nadzieje Hiszpana na obronę tytułu.

Ostatni raz Djoković i Miedwiediew rywalizowali w marcu 2023 roku podczas turnieju w Dubaju. Wtedy po dwóch setach po zwycięstwo sięgnął Rosjanin. Należy także zaznaczyć, że w 2021 roku 36-latek i 27-latek grali w finale US Open. Dwa lata temu lepszy okazał się Serb. Jakim wynikiem zakończy się zbliżający się pojedynek?

Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djoković – Daniił Miedwiediew na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 22:00.