imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Dar realizuje przejęcie Su-Yapı | PAP MediaRoom portal.

Bez-tytulu_1.jpg


Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie — (BUSINESS WIRE) — Dar Al-Handasah Consultants (Shair and Partners) – w skrócie Dar – renomowana międzynarodowa multidyscyplinarna firma konsultingowa, nabyła większościowe udziały w Su-Yapı Engineering & Consulting – w skrócie Su-Yapı – jednej z najważniejszych firm inżynieryjno-konsultingowych w Turcji. Wspierana przez około 200 multidyscyplinarnych profesjonalistów firma Su-Yapı zajmuje wiodącą pozycję w regionie w dziedzinie gospodarki wodnej, zarządzania ściekami, infrastruktury, energetyki, zapór wodnych i energii wodnej.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230504005061/pl/ 

Przejęcie stanowi strategiczny krok Dar mający na celu umocnienie pozycji firmy na tureckim rynku oraz w Azji Środkowej, a także wzmocnienie wiodącej roli na Bliskim Wschodzie i w Afryce w dziedzinie zasobów wodnych, zapór wodnych i energii wodnej.

„Włączenie Su-Yapı do naszej rodziny marek to element naszej strategii wzrostu w kluczowych sektorach i regionach – powiedział Talal Shair, prezes i dyrektor generalny Grupy Dar. – Wspólną misją obu firm jest służba społecznościom i realizacja kompleksowych, emblematycznych projektów multidyscyplinarnych zapewniających wartość społeczną w perspektywie długoterminowej”.

„Nawiązane w ten sposób partnerstwo stwarza doskonałą okazję do wykorzystania wspólnych zasobów i kompetencji w służbie wzrostu opartego na współpracy i realizacji odnowionych ambicji” – dodał Beshara Wakim, dyrektor operacyjny Dar w Turcji.

„Ogromnie cieszymy się z możliwości dołączenia do rodziny Dar, ponieważ wyznajemy wspólne wartości i mamy wspólny cel, jakim jest postęp na drodze współpracy. Cieszymy się z potencjalnych możliwości, jakie otwiera ta transakcja dla naszych pracowników, klientów i społeczności” – podkreśliła z entuzjazmem Sedef Odabaşı Erdoğan, przewodnicząca Su-Yapı.

Firma Su-Yapı w dalszym ciągu będzie prowadzić niezależną działalność pod własnym szyldem przy wykorzystaniu rozległej sieci międzynarodowej, zasobów i potencjału Grupy Dar w obszarach, w których specjalistyczne marki światowej klasy współpracują ze sobą, zapewniając jakość, innowacyjność, niezawodność, skuteczną realizację oraz doskonałe relacje z klientami.

Informacje o Dar i Grupie Dar

Założona w 1956 r. firma Dar to renomowana międzynarodowa multidyscyplinarna firma konsultacyjna świadcząca usługi planowania, projektowania, inżynierii i zarządzania projektami w dziedzinie budynków, miast, transportu, infrastruktury wodno-lądowej, gospodarki wodnej oraz środowiska. Przy wsparciu 7800 pracowników w 47 biurach zlokalizowanych w ponad 30 krajach, firma Dar zrealizowała dotychczas 4500 projektów o wartości ponad 540 mld USD na rzecz 950 klientów z całego świata. Firma Dar jest założycielem Grupy Dar, wielokrotnie nagradzanej grupy konsultingowej świadczącej usługi w dziedzinie architektury, inżynierii, zarządzania projektami i energetyki, niezmiennie plasującej się w pierwszej dziesiątce międzynarodowych firm projektowych (Engineering News Record).

LinkedIn

Informacje o Su-Yapı

Su-Yapı to renomowana firma konsultingowa z siedzibą w Turcji świadcząca multidyscyplinarne usługi od 1964 r. Mając na swoim koncie ponad 700 zrealizowanych projektów w ponad 30 krajach, w tym w Turcji, Azji Środkowej, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, firma słynie z doskonałego planowania, projektowania, prac inżynieryjnych oraz zarządzania projektami w dziedzinie zapór wodnych, elektrowni wodnych, infrastruktury, środowiska, zasobów wodnych, konstrukcji hydraulicznych, gazu ziemnego, transportu i budynków.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230504005061/pl/ 

Źródło: Dar

KONTAKT:

Haya Yahya

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: Business Wire

 


Source link

Leave a Comment