imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bybit Web3 uruchamia Airdrop Arcade: platformę, na której zdobywanie aktywów z airdropów łączy się z ekscytującymi misjami

Image_1.jpg


DUBAJ, ZEA, 22 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność uruchomić najnowszy hub gamingowy z nagrodami – Airdrop Arcade, platformę nowej generacji, gdzie wszyscy użytkownicy Web3 mogą zanurzyć się w świat gier z ekscytującymi airdropami. Ponadto w ramach współpracy z potentatem branżowym Solaną Bybit Web3 rozpocznie 29 lutego kampanię airdropów wartą 120 tys. USD.

Airdrop Arcade to platforma z airdropami w modelu quest-to-earn, w których zdobycie aktywów wymaga ukończenia określonej misji. Wprowadza ona nowe mechanizmy interakcji i nagradzania użytkowników w obrębie szerokiego spektrum blockchainów i projektów zdecentralizowanych aplikacji. Platforma płynnie wpisuje się w ekosystem Bybit Web3, oferując interaktywne misje z nagrodami dla początkujących projektów, które przenoszą użytkowników do zdecentralizowanej rzeczywistości.

Polowanie na nagrody kryptowalutowe teraz dużo prostsze

Airdrop Arcade odpowiada na istniejące w branży zapotrzebowanie na angażujące i uproszczone rozwiązania otwierające dostęp do najnowszych ofert tokenowych i Web3. Łącząc szereg różnych opcji i mechanizmów uczestnictwa w jednej przystępnej aplikacji, Airdrop Arcade likwiduje cały trud związany z poszukiwaniem atrakcyjnych airdropów i sprawia, że gromadzenie nagród kryptowalutowych jest lekkie i przyjemne.

Większa przystępność procesu nabywania kryptowalut dzięki gamifikacji

Airdrop Arcade czerpie inspirację z gier mobilnych, tworząc zgamifikowane środowisko z wieloma poziomami i misjami, w którym użytkownik przechodzi przez różne etapy angażującej zabawy i buduje swój portfel kryptowalutowy w oparciu o rozmaite tokeny i łańcuchy. Platforma powstała z myślą o początkujących, ale również użytkownikach polujących na airdropowe okazje z wysokim potencjałem zysku w ramach wybranych przez siebie misji.

Stworzona, by znieść bariery takie jak wysokie opłaty za gaz czy skomplikowana obsługa aplikacji

Airdrop Arcade upraszcza zasady uczestnictwa, oferując starannie wyselekcjonowane projekty, liczne bonusy i darmowe NFT. Nagrody zdobyte w interaktywnych misjach w zdecentralizowanych aplikacjach – na przykład tokeny czy NFT – trafiają w dogodny sposób do portfela użytkownika na Bybit.

Wykonując zadania w Airdrop Arcade, użytkownicy mogą liczyć na udział ekskluzywnych airdropach kryptowalutowych. Ponadto istnieje możliwość interakcji na łańcuchu i zdobywania w nich nagród z airdropów prowadzonych podczas premier tokenów takich jak Dymension, Scroll, LayerZero i innych.

„Airdrop Arcade ma na celu odczarować świat Web3, otwierając przed użytkownikami bramę do świata nagród, jaki czeka na nich w innowacyjnych sieciach blockchainowych – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. – Zależy nam na otwieraniu użytkownikom nowych ścieżek uczestnictwa w rynku kryptowalutowym, dlatego stworzyliśmy platformę Airdrop Arcade, która daje narzędzia potrzebne do wykorzystywania możliwości Web3”.

#Bybit #TheCryptoArk #BybitWeb3

Bybit Web3

Bybit Web3 wprowadza nową definicję tego, co znaczy otwartość w zdecentralizowanym świecie, tworząc prostszy, otwarty dla wszystkich i równościowy ekosystem. Stawia na współpracę z budowniczymi, twórcami i partnerami w przestrzeni blockchain, zapraszając do niej zarówno entuzjastów kryptowalut, jak i osoby nimi zainteresowane. Społeczność Bybit Web3 liczy ponad 800 tys. użytkowników portfeli oraz przeszło 10 dużych partnerów w ramach ekosystemu i ciągle rośnie.

Bybit Web3 posiada kompleksową ofertę produktów Web3, które stworzono z myślą o maksymalnym otwarciu i uproszczeniu dostępu do aktywów w Web3, a także ich wymiany, kolekcjonowania i pomnażania. Portfele, rynki i platformy firmy bazują na zabezpieczeniach i wiedzy, które sytuują Bybit w trójce największych giełd kryptowalutowych na świecie. Zaufało jej już 20 mln użytkowników na całym świecie.

Dołącz do rewolucji już teraz i wkrocz w przyszłość Web3 razem z Bybit.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bybit Web3.

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected]

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2343229/Image.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment