imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bybit uruchamia Bot Copy Trading, rewolucjonizując systemy automatyzacji tradingu na giełdach kryptowalutowych

Image_4.jpg


DUBAJ, ZEA, 15 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, uruchomiła długo wyczekiwaną funkcję Bot Copy Trading, która łączy boty Copy Trading z botami Futures Grid. Nowe narzędzie otwiera dostęp do botów tradingowych, stanowiąc ułatwienie dla ponad 20 mln użytkowników platformy Bybit.

Nowy system Bot Copy Trading ma za zadanie sprawnie kopiować ustawienia bota Futures Grid doświadczonych traderów (Master Traders), tak by korzystali z nich początkujący użytkownicy. Boty Futures Grids pozwalają użytkownikom na automatyczne wdrażanie strategii tradingowych, dzięki czemu zarówno Master Traderzy, jak i osoby podążające za nimi (Followersi) mogą skoncentrować się na opracowywaniu samych strategii zamiast tracić czas na niuanse związane z poszczególnymi transakcjami.

Główną zaletą funkcji Bot Copy Trading jest uproszczony system prognozowania strategicznego. Dzięki niemu użytkownik nie musi dokonywać precyzyjnych prognoz rynkowych – wystarczy, że ustawi docelowy zakres cen, a resztą zajmie się bot. Rozwiązanie to daje większą elastyczność i minimalizuje ryzyko, zwłaszcza na rynkach płaskich, z wąskim przedziałem ruchu cen.

Zyskanie statusu Master Tradera daje bardzo ciekawe możliwości tym, którzy chcą, by więcej użytkowników korzystało z ich strategii tradingowych. Dzieląc się swoimi strategiami grid tradingowymi, doświadczeni użytkownicy, którzy zdobyli ten status, mogą mocno podbić swój dochód – w trybie publicznym ich udział w zyskach mieści się w przedziale 10-15%, natomiast gdy z ich strategii korzystają zatwierdzeni followersi, jest to nawet 0-99%.

„Nasza funkcja Bot Copy Trading zmienia reguły gry, otwierając drogę na pokład KryptoArki jeszcze większej liczbie osób” – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. „Naszym celem jest tworzenie technologii upraszczających funkcjonowanie w świecie tradingu i maksymalizujących zyski, jakie można z niego czerpać”.

Master Traderzy mogą teraz korzystać też z SyncMastera – nowego narzędzia dostosowującego działania Followersów do strategii i ustawień zarządzania ryzykiem stosowanych przez wybranych przez nich Master Traderów poprzez synchronizację parametrów transakcji. Aby zapewnić pełną zgodność ze strategiami Master Traderów, w ramach SyncMastera utworzono funkcję Forced Sync, której uruchomienie powoduje, że Followersi nie mogą zmieniać dostosowanych parametrów transakcji.

Doświadczeni użytkownicy, którzy chcą udostępniać strategie tradingowe do automatycznego powielania przez Followersów, mogą rejestrować i tworzyć boty na swoim subkoncie Master Tradera. Followersi mogą skorzystać z opcji powielania strategii kontraktów perpetual (USDT Perpetual Trade) lub botów tradingowych, albo ich obu.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na Bybit Press.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2301784/Image.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

E-mail: [email protected] 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment