Australian Open: Katarzyna Kawa – Lesley Pattinama Kerkhove. Relacja live i wynik na żywo

8xnpe5fbqz1tzff1hmgfhk93xkrkiggv.JPG

Katarzyna Kawa i Lesley Pattinama Kerkhove zmierzą się w drugiej rundzie kwalifikacji do Australian Open. Relacja live i wynik na żywo tego meczu na Polsatsport.pl.

Polka po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Linę Gjorczeską 2:1 (7:5, 4:6, 6:3). Kawa jest też wyżej notowana od swojej następnej rywalki – w rankingu WTA zajmuje obecnie 196. pozycję.

Lesley Pattinama Kerkhove plasuje się na 235. miejscu w tym zestawieniu. Mimo to, nie męczyła się bardzo w pierwszej rundzie. W dwóch setach pokonała Włoszkę Lucrezię Stefanini, pozwalając jej wygrać zaledwie sześć gemów.

Relacja live i wynik na żywo meczu Katarzyna Kawa – Lesley Pattinama Kerkhove na Polsatsport.pl. Początek zaplanowano na godzinę 6:00.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.