imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

2 maja 2024 r. Rimini Street ogłosi wyniki finansowe za I kwartał 2024 roku

111.jpg


Business Wire/Rimini Street, Inc.

LAS VEGAS–(BUSINESS WIRE)– Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), dostawca kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodący podmiot zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, ogłosił dzisiaj, że poda informacje o wynikach finansowych przed otwarciem rynku w dniu 2 maja 2024 r. Tego dnia firma poprowadzi telekonferencję i transmisję internetową, aby omówić wyniki za I kwartał 2024 roku, a także prognozy na rok 2024, o godz. 17:00 czasu wschodniego / 14:00 czasu pacyficznego.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240403402125/pl/

Transmisja internetowa na żywo będzie dostępna na stronie internetowej Rimini Street poświęconej relacji z inwestorami za pośrednictwem linku do wydarzeń dla inwestorów oraz bezpośrednio za pomocą linku do transmisji internetowej. Udział w telekonferencji będzie możliwy pod numerem 1-800-836-8184.

Retransmisja będzie dostępna przez rok po wydarzeniu.

Informacje o Rimini Street, Inc.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), spółka Russell 2000®, jest dostawcą kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodącym podmiotem zewnętrznym świadczącym usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partnerem Salesforce i AWS. Firma prowadzi działalność na całym świecie i oferuje kompleksową gamę ujednoliconych rozwiązań do prowadzenia, obsługi, personalizacji, konfiguracji, łączenia, ochrony, monitorowania i optymalizacji firmowych aplikacji, baz danych i oprogramowania technologicznego oraz do zarządzania w tym zakresie, umożliwiając klientom osiąganie lepszych wyników biznesowych, znaczne ograniczenie kosztów i przeznaczenie zasobów na innowacje. Jak dotąd ponad 5500 organizacji sklasyfikowanych w rankingach Fortune 500, Fortune Global 100, ze środkowego segmentu rynku, sektora publicznego i niemalże z każdej branży wybrało Rimini Street jako zaufanego dostawcę rozwiązań z zakresu oprogramowania dla firm. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.riministreet.com oraz na profilach Rimini Street w serwisach Twitter, Facebook i LinkedIn.

© 2024 Rimini Street, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. „Rimini Street” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez spółkę Rimini Street, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, przy czym nazwa i logotyp Rimini Street, jak również logo z nich utworzone, oraz inne znaki z oznaczeniem TM są znakami towarowymi należącymi do Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe pozostają własnością spółek, które je zarejestrowały, przy czym spółka Rimini Street nie jest powiązana z żadnym z tych posiadaczy znaków towarowych czy spółek ani ich nie promuje.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240403402125/pl/

Źródło: Rimini Street, Inc.

KONTAKT:

Kontakt ds. relacji inwestorskich

Dean Pohl

Rimini Street, Inc.

tel. +1 (925) 523-7636

e-mail: [email protected]

Kontakt dla mediów

Janet Ravin

Rimini Street, Inc.

tel. +1 (702) 285-3532

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire


Source link

Leave a Comment