imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Sztuczna inteligencja w detekcji cyberzagrożeń

1_94.jpg


PAP - grafika

PAP – grafika

23 października o godz. 11.00 redakcja PAP MediaRoom zaprasza na kolejną odsłonę rozmów eksperckich w temacie kształtowania polityki bezpieczeństwa cybernetycznego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Gościem drugiego odcinka będzie Mateusz Ograbek, dyrektor Centrum Operacji Bezpieczeństwa, ING Hubs Poland, który podzieli się swoją wiedzą w zakresie wdrażania nowych narzędzi służących wykrywaniu cyberzagrożeń na podstawie zastosowania sztucznej inteligencji.

Dotychczasowe eksperymenty ze sztuczną inteligencją w obszarze wykrywania zagrożeń bezpieczeństwa koncentrowały się głównie na poprawie samej logiki detekcji poprzez zastosowanie uczenia maszynowego. Powstają jednak nowe rozwiązania, które zmieniają podejście do zastosowania AI w bezpieczeństwie, skupiając się głównie na wsparciu analityków bezpieczeństwa w ich codziennej pracy. Poprzez zastosowanie algorytmów generative AI znanych m.in. z ChatGPT, skróceniu ulega czas potrzebny na naukę pracy z narzędziami bezpieczeństwa.

Zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A): https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_4cjj_iQJQCCr4To83CExgw 

Transmisja live: https://pap-mediaroom.pl  https://biznes.pap.pl  https://debata.infostrefa.tv 

Partnerem merytorycznym cyklu eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Source link

Leave a Comment