Panthers Wrocław idą za ciosem! Cenne zwycięstwo w Lipsku

Panthers Wrocław idą za ciosem! Cenne zwycięstwo w Lipsku.

Panthers Wrocław pewnie pokonali Leipzig Kings 31:6 w meczu drugiej kolejki European League of Football. To drugie zwycięstwo wrocławskich futbolistów w tegorocznej serii, która ruszyła na początku czerwca i potrwa do końca września.

Spotkanie od początku toczyło się po myśli Panthers. Polski zespół po pierwszej połowie pewnie wygrywał 24:6 i mógł z dużą dozą pewności siebie przystąpić do dwóch kolejnych kwart.

W kolejnej części prowadzenie tylko się umocniło, a cały mecz zakończył się wynikiem 31:6. Taki rezultat oznaczał cenne zwycięstwo i kolejne punkty w tabeli. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu “Pantery” wygrały już z faworytem – Hamburg Sea Devils.

Już 18 czerwca wrocławskie “Pantery” pojadą walczyć o punkty do stolicy Niemiec, gdzie zmierzą się z Berlin Thunder. Spotkanie będzie transmitowane od godz. 16:25 w Polsacie Sport News.

Polscy kibice będą mogli śledzić w sportowych kanałach Polsatu wszystkie spotkania z udziałem Panthers Wrocław – tych polski klub rozegra podczas rundy zasadniczej aż dwanaście – sześć u siebie i sześć na wyjeździe. Dodatkowo sportowe kanały Polsatu pokażą również spotkania fazy play-off, w tym wielki finał rozgrywek European League of Football. Sezon ligi europejskiej ruszył na początku czerwca i potrwa do końca września.

W European League of Football startuje 17 zespołów z 9 różnych krajów. Jedynym polskim przedstawicielem są wspomniani Panthers Wrocław.

Leipzig Kings – Panthers Wrocław 6:31 (6:24)