imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

InternetowyKantor.pl wprowadza innowacyjną usługę „Wypróbuj bez rejestracji” – wymiana walut bez zakładania konta

DOC.20230628.45701733.1.jpg


InternetowyKantor.pl, czołowy serwis wymiany walut online, wprowadza nową, unikalną usługę „Wypróbuj bez rejestracji”. Ta innowacyjna funkcja umożliwia nowym użytkownikom skorzystanie i przetestowanie usług InternetowyKantor.pl bez konieczności zakładania konta.

Usługa „Wypróbuj bez rejestracji” jest dostępna dla klientów indywidualnych, którzy nie są zarejestrowanymi użytkownikami serwisu InternetowyKantor.pl, a już wkrótce również będzie możliwa dla firm. Od teraz nowi użytkownicy mają możliwość błyskawicznej wymiany waluty, w tym EUR, USD, CHF i GBP, bez konieczności zakładania konta w serwisie. To znaczący krok naprzód, który ma na celu zapewnić jeszcze większą wygodę i elastyczność dla klientów, którzy chcieliby się przekonać, czy InternetowyKantor.pl spełni ich oczekiwania.

Klienci, którzy korzystają z usługi „Wypróbuj bez rejestracji”, mogą wymienić do 900 euro (lub równowartość tej kwoty w innych walutach) w ciągu 12 miesięcy, wykonując maksymalnie 3 transakcje. Środki można wpłacać szybko i bezpiecznie za pomocą kart płatniczych, BLIK, Przelewy24 oraz Google Pay. To wygodne rozwiązanie, aby wymienić walutę bez wychodzenia z domu.

„Wprowadzenie usługi >>Wypróbuj bez rejestracji<< to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom jeszcze większej swobody i wygody podczas korzystania z naszego serwisu. Chcemy, aby wymiana walut była prostsza i bardziej dostępna dla wszystkich. Liczymy, że szybka wymiana walut bez formalności będzie cieszyła się dużą popularnością zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani wymianą walut, do wypróbowania InternetowyKantor.pl już dziś” – mówi Joanna Wagner, Project Manager w InternetowyKantor.pl.

Możliwość dokonania transakcji bez zakładania konta to standardowa funkcjonalność znana ze świata e-commerce. Dzięki wprowadzeniu Transakcji Okazjonalnej nowi użytkownicy serwisu mogą dokonać wymiany podając minimum danych – jest to dużo prostsze niż w przypadku banków czy innych e-kantorów, a cała operacja nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.

Wymiana walut bez rejestracji w InternetowyKantor.pl to prosty i błyskawiczny sposób na zakup potrzebnej waluty oraz wykonywanie przelewów zagranicznych do 26 krajów w Unii Europejskiej.

Źródło informacji: Currency One

 


Source link

Leave a Comment