imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Dyrektor generalny Bybit wygłosi przemówienie w tygodniu, w którym ma zapaść historyczna decyzja w sprawie BTC ETF

1_3.jpg


DUBAJ, ZEA, 8 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z przyjemnością ogłasza, że w dniu 10 stycznia 2024 r. o godz. 8.00 czasu UTC Ben Zhou, jej współzałożyciel i dyrektor generalny, wygłosi przemówienie pt. The CryptoArk Keynote.

Przy okazji tego wyczekiwanego wydarzenia odbędzie się quiz wielokrotnego wyboru, w którym nagrodą zarówno dla nowych, jak i starych użytkowników będzie premia tradingowa o wartości 20 USDT. Uczestnicy mogą przesyłać pytania dla Bena za pomocą kodu QR. Autorzy pięciu najlepszych pytań otrzymają premię tradingową w wysokości 200 USDT.

Tematem przemówienia, które wpisuje się w realizowaną przez Bybit wizję KryptoArki (#TheCryptoArk), będą najważniejsze osiągnięcia firmy w 2023 r. oraz prognozy dotyczące przyszłości branży aktywów cyfrowych. Swoimi spostrzeżeniami na różne tematy – od sztucznej inteligencji po opcje kryptowalutowe – podzielą się liderzy myśli z Bybit.

Szczególny akcent położony zostanie na wykładniczy wzrost, jaki odnotowuje platforma Bybit – ponad 20 mln użytkowników w ciągu pięciu lat, wprowadzenie 93 nowych produktów i obsługa 96 blockchainów na potrzeby deponowania i podejmowania środków. Z przemówienia będzie można się dowiedzieć, w czym tkwi sekret odnotowanego przez Bybit ośmiokrotnego wzrostu wolumenu transakcji spot, dzięki któremu platforma zdobyła trzecie miejsce na rynku w segmencie derywatywów kryptowalutowych.

Ben Zhou będzie też mówił o zobowiązaniu do przestrzegania wysokich standardów, w odniesieniu m.in. do projektów realizowanych w RPA i Holandii. Uczestnicy dowiedzą się też o usprawnieniach wprowadzonych na platformie, które mają na celu zwiększyć możliwe wolumeny transakcji i usprawnić łączność interfejsów programowania aplikacji, a także o narzędziach tradingowych bazujących na sztucznej inteligencji.

„Przemówienie to pozwala zyskać wgląd w to, co aktualnie dzieje się w świecie kryptowalut – powiedział Ben Zhou. – Jest to okazja do zrozumienia trendów, wyzwań i szans, które będą kształtowały przyszłą strategię Bybit polegającą na wprowadzeniu nowego zdecentralizowanego portfela na szerszy rynek, onboardingu klientów instytucjonalnych i rozszerzaniu oferty naszej karty Bybit”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2312727/Image.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: [email protected] 

https://www.bybit.com 

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment