imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Bybit organizuje promocję Deposit Dash z okazji aktualizacji Ethereum

11_0.jpg


DUBAJ, ZEA, 18 marca 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z wielką przyjemnością przedstawia swoją najnowszą ofertę zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów – “Deposit Dash”. Okazją do promocji jest długo wyczekiwana aktualizacja Ethereum – Dencun – stanowiąca ważny krok naprzód w rozwoju skalowalności i wydajności tego blockchainu.

W ramach promocji Deposit Dash w dniach 13-27 marca Bybit przygotowała dla entuzjastów kryptowalut korzystających z jej platformy prawdziwą żyłę złota. Nowi użytkownicy, którzy nabędą ETH poprzez złożenie depozytu w pieniądzu fiducjarnym, jednoklikowy zakup lub transakcję P2P na kwotę co najmniej 100 USD, otrzymają nagrody o wartości 10 USD w postaci tokenów warstwy 2 lub waluty USDT. Ponadto w trakcie promocji uczestnicy transakcji derywatowych lub spotowych oraz użytkownicy inwestujący w Bybit Savings otrzymają specjalny bonus.

A to nie koniec atrakcji. Do 7 kwietnia potrwa również kampania Deposit Delight. Osoby w niej uczestniczące mogą zdobyć bonusy o wartości do 305 USDT – wystarczy zarejestrować się i wykonać kilka zadań opisanych na stronie wydarzenia. Do udziału w tym spektakularnym evencie zapraszamy zarówno początkujących użytkowników, na których czeka bonus o wartości do 305 USDT, jak i traderów korzystających już z platformy Bybit, którzy mogą liczyć na nagrody w wysokości do 300 USDT.

„Aktualizacja Dencun to znakomita okazja do zaoferowania naszym użytkownikom atrakcyjnych bonusów w ramach promocji Deposit Dash i Deposit Delight” – powiedziała Emily Bao, specjalistka Bybit ds. evangelist marketingu Web3. „Zapraszamy wszystkich użytkowników – zarówno nowych, jak i tych, którzy już korzystają z naszej platformy – do udziału w promocji oraz maksymalizacji depozytów i wykorzystaniu potencjału drzemiącego w tokenach warstwy 2”.

Wydarzenie to wpisuje się w dążenia Bybit na rzecz budowy dynamicznego i przystępnego ekosystemu kryptowalutowego, który stanowi dla użytkowników okno na najnowsze innowacje blockchainowe, dając im szerokie możliwości wysokich zarobków.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2364476/EN_2309_T9511_ETH_Cancun_1600x900.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: ByBit

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment