imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Żydzi mówią o ,,polskim holokauście” i żądają, aby USA zawiesiły stosunki z Polską

a-118

Strona główna &gt Polska &gt Żydzi mówią o ,,polskim holokauście” i żądają, aby USA zawiesiły stosunki z Polską Żydzi mówią o ,,polskim holokauście” i żądają, aby USA zawiesiły stosunki z Polską a303 Polska 12

Dziennikarz Hanoch Daum opublikował klip, który jest sformatowany w ten sposób, aby wywołać emocje na odbiorcach. To zbiór wypowiedzi amerykańskich Żydów, którzy mówią, że nie chcą trafić do polskiego więzienia. Ale cel jest jeden: autorzy wzywają do podpisania petycji, aby USA zawiesiły relacje z Polską.

Poszczególne osoby mówią o polskim więzieniu – m.in. matka mówi, że będzie tęsknić za dziećmi, kiedy trafi do polskiego więzienia. Następnie kamera pokazuje smutne twarze jej synów. Ale to nie koniec manipulacji niskich lotów.

W pewnym momencie poszczególne osoby zaczynają wypowiadać:

polski Holokaust

Mówią że po tym, jak w Polsce wymordowano 3,5 mln Żydów, Polska uchwaliła nowe prawo

Posłuchajcie, to, co stało się podczas Holokaustu, wystarczy

– mówi jeden mężczyzna, sugerując najwyraźniej, że Polska miała coś wspólnego z niemieckim ludobójstwem. Następnie pojawia się żądanie:

odwołajcie to haniebne prawo TERAZ!

Są też inne żądania:

USA powinny zawiesić wszystkie swoje relacje z Polską. Zanim będzie za późno…

Chłopak dodaje, że nigdy nie pozwolą na negowanie Holokaustu. Na końcu nagrania pojawia się wezwanie do podpisania petycji, aby USA zawiesiły relacje z Polską.

Za: https://niezlomni.com/haniebne-wideo-podbija-siec-amerykanscy-zydzi-mowia-o-polskim-holokauscie-zadaja-aby-usa-zawiesily-stosunki-polska-wideo/?utm_medium=postfb&utm_source=facebook&utm_campaign=WitBed&utm_content=postfitye3bc5


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment