imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2021. Zabawne, religijne, krótkie życzenia. Lista najlepszych

000E2BTIHYGB88FH-C411.jpg


Życzenia bożonarodzeniowe są przede wszystkim po to, aby sprawić najbliższym przyjemność. 

Aby jednak życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2021 zamiast radości, nie sprawiły rodzinie i przyjaciołom przykrości, powinniśmy zastanowić się, czy dana osoba wolałaby usłyszeć lub dostać na Messengerze tradycyjne życzenia świąteczne, religijne życzenia czy może raczej zabawne życzenia bożonarodzeniowe. 

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na piękne życzenia świąteczne, przedstawiamy naszą listę gotowych propozycji życzeń dla rodziców, dziadków, rodzeństwa oraz przyjaciół. 

Te proste wierszyki i krótkie teksty na pewno przypadną im do gustu! 

Tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe zawsze się sprawdzają. Zwłaszcza, jeśli składamy je osobom starszym lub o poważnym podejściu do życia. 

Oto kilka propozycji krótkich życzeń świątecznych na Boże Narodzenie 2021 dla dziadków i rodziców

***

Kochani rodzice, na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok chcę życzyć wam  prosto z serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Aby dobrych dni było jak najwięcej, a te gorsze nie zdarzały się zbyt często!

***

Najukochańsi dziadkowie, w dniu Bożego Narodzenia, życzę wam, aby wasze serca były zawsze przepełnione spokojem i miłością. Niech te święta przyniosą wam wszystko to, o czym skrycie marzycie! 

***

Aby wszystko się wam udawało, a kłopotów nie przybywało. Zdrowia i radości na długie lata życia, pociechy z dzieci i wnuków. Wesołych Świąt!

Zabawne życzenia bożonarodzeniowe są idealne dla rodzeństwa lub przyjaciół. Jeśli wiesz, że brat lub siostra ma do siebie dystans, bez obaw wyślij śmieszne życzenia na Boże Narodzenie Messengerem lub po prostu złóż je osobiście. 

***

Dużo jedzenia, ryby bez ości. Żadnych niemiłych, nieproszonych gości. W Sylwestra szampana, zabawy do rana. Dziewczyny tak pięknej, że zmiękną Ci kolana!

***

Prezentów trzy skrzynki, zielonej choinki. Niech karp nie ma ości, a w domu samych miłych gości! 

***

Gdy już goście zjedzą z barszczu uszy, po wódeczkę niech ktoś ruszy. Później jeszcze troszkę wina, niech zostanie na Kevina!

Religijne życzenia na Boże Narodzenie sprawdzą się, jeśli chcesz złożyć je osobie pobożnej, w której życiu wiara odgrywa ważną rolę. Takie życzenia bożonarodzeniowe mogą być piękne, mądre i wzruszające. 

***

Opatrzności Bożej w nowym roku, wiary, nadziei, miłości na każdym kroku. Oby nigdy nie zabrakło Ci życiowej mądrości. Długich lat życia w szczęściu, bez trosk i zazdrości. 

***

Niechaj Gwiazda Betlejemska zawsze drogę Ci wskaże, w trudnych chwilach pomoże, a Bóg łaskę okaże. By te święta Bożego Narodzenia były pełne wiary i łaski Marii Panny Niepokalanej. Aby Najświętsza Panienka napełniła twe serce miłością i szczęściem aż na wieki wieków Amen. 

***

W Boże Narodzenie składam Ci szczere życzenia, aby Bóg miał Cię zawsze w swojej opiece. Niech Anioł Stróż prowadzi cię za rękę ku świętości, a każdy dzień jest pełen wiary i miłości!

Jeżeli powyższe życzenia bożonarodzeniowe 2021 nie przypadły ci do gustu, koniecznie sprawdź:

Życzenia na Boże Narodzenie 2021. Lista Bożonarodzeniowych wierszyków 1

Czytaj również:

Życzenia bożonarodzeniowe: Piękne proste wierszyki dla mamy, taty, babci dziadka

Boże Narodzenie 2021: Basia Kurdej-Szatan nie wystąpiła w świątecznej reklamie

Boże Narodzenie 2021: Na co zwrócić uwagę, wybierając choinkę?

Zobacz także:


Source link

Leave a Comment