imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2021. Piękne, krótkie, śmieszne życzenia. Lista najlepszych

000E1J6XFUW2KQXI-C411.jpg


Piękne życzenia bożonarodzeniowe często kierowane są do najbliższych i ukochanych osób. Adresaci życzeń świątecznych to najczęściej ukochana lub ukochany, rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele. Życzenia bożonarodzeniowe to wyraz miłości i szacunku. Aby je pokazać możesz skorzystać z poniższych propozycji:

Niech wraz z pierwszą gwiazdką na Twojej twarzy pojawi się uśmiech i spokój, a w sercu zagości miłość! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo siły do pokonywania wszelkich trudności i jeszcze więcej radości, by na świat spoglądać z wyrozumiałością i wiarą w lepsze jutro.

***

Całym sercem życzę Ci pokoju ducha, bogactwa obfitego w nadzieję, swobody postępowania i co najważniejsze – szczęścia, na które tak bardzo zasługujesz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

***

Jest cicho, choinka płonie, na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta z ust brata płynie kolęda na okarynie – “Lulajże, Jezuniu”. Aby te Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem.

***

Życzę Ci, by przy świątecznym stole nie zabrakło tych, którzy są dla Ciebie najważniejsi. Świętujcie w spokoju i wspaniałej atmosferze. Jedzcie, cieszcie się z prezentów, spacerujcie, ale przede wszystkim: bądźcie razem. Niech dzieją się bożonarodzeniowe cuda!

Piękne życzenia bożonarodzeniowe to tylko jeden ze sposobów ich składania. Wśród innych, w mniej formalnych relacjach, jest miejsce na śmieszne życzenia bożonarodzeniowe. Oto lista takich życzeń świątecznych:

Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej. Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń!

***

By ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek!

***

Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta! Najlepsze życzenia świąteczne na Boże Narodzenie!

***

Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Życzenia na Boże Narodzenie nie muszą być długie, by wzruszyć ich adresata. Krótkie życzenia bożonarodzeniowe mogą być jednocześnie wzruszające i pomysłowe. Oto kilka przykładów, które na pewno spodobają się Twoim bliskim:

W Bożego Narodzenia czas niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje. Wesołych Świąt!

***

Już Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz, niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi, Święty Dziadek może spełnić!

***

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

***

Na święta śniegu wielkiego, a po nich kaca małego. Od Mikołaja furę prezentów i każdej drogi bez zakrętów.

***

W ten świąteczny dzień niechaj smutki idą w cień. Śpiewaj, jedz, pij i o Mikołaju śnij!

Czytaj też: Świąteczne porządki na ostatnią chwilę. Ten sposób jest niezawodny!

Życzenia świąteczne dla rodziców to szansa, by okazać im wdzięczność i jednocześnie życzyć dużo zdrowia i spokoju. Jakie są najlepsze życzenia bożonarodzeniowe dla rodziców? Możesz skorzystać z listy życzeń, którą dzielimy się poniżej:

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia kochanym Rodzicom życzy…

***

Kochana Mamo, w dzień Bożego Narodzenia, niechaj szczęściem serca nasze grają, niech zdrowie dobre Cię otoczy i na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą Ci Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki.

***

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, kochani Rodzice!

***

Kochani Rodzice, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Wam przez cały Nowy Rok! Życzą dzieci

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie to świetna okazja, by wyrazić swoje uczucia. Powyższe życzenia bożonarodzeniowe to sposób na to, by oczarować najbliższych i gwarancja wzruszenia, dzięki czemu na długo zapamiętają ich treść.


Source link

Leave a Comment