imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Życzenia świąteczne: Boże Narodzenie 2022. Najlepsze wierszyki do wysłania SMS-em

00072CEJQ962QKNK-C429.jpg


Życzenia świąteczne stanowią ważny element tradycji bożonarodzeniowej. Są wyrazem uczuć i zaangażowania. Składamy je osobiście, zapisujemy na bilecikach dołączonych do prezentów, a często również wysyłamy mailem lub SMS-em. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie popularne w przypadku dalszych znajomych czy współpracowników. 

Życzenia na Boże Narodzenie wysyłamy SMS-em również bliskim, którzy mieszkają daleko i nie możemy się z nimi spotkać w okresie świątecznym. Co zrobić, by były one wyjątkowe?

Czytaj też: Ile prądu zużywają lampki choinkowe? Nie zdziw się przy płaceniu rachunku

Życzenia bożonarodzeniowe wysyłane za pomocą wiadomości tekstowej muszą być przede wszystkim krótkie i zwięzłe. W przypadku rodziny, przyjaciół czy znajomych idealnie sprawdzą się wesołe rymowane teksty, podkreślające radosny charakter świąt. Oto nasze propozycje:

Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie,

Wspomnij tych, co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zgaśnie a druga zabłyśnie,
niech Cię Mikołaj ode mnie uściśnie!

***

Biały śnieżek prószy, marzną nam dziś uszy,
znak, że święta się zbliżają wszystkim wokół radość dają,
więc nie smućmy dłużej się, nieśmy uśmiech w każdy dzień!

***

100 choinek w lesie,
prezentów ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co ryba ma ości życzy…

***

Tradycyjnie, jak co roku,
Sypią się życzenia wokół,
Większość życzy świąt obfitych
I prezentów znakomitych.
A ja życzę, moi mili,
Byście święta te spędzili
Tak, jak każdy sobie marzy.

Niech się Wam w Nowym Roku darzy!

Starszym osobom lub dalszym znajomym  z pewnością przypadną do gustu klasyczne życzenia bożonarodzeniowe, nawiązujące do tradycji. Oto najpiękniejsze z nich:

Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku – olbrzymiego rogu obfitości.

***

Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa bożego życzy…

***

Szczęśliwych, spokojnych, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych ciepła i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niezapomnianego, radosnego i niepowtarzalnego sylwestra życzy…

Przed świętami przydadzą się również krótkie, uniwersalne i eleganckie życzenia, które można przesłać współpracownikom oraz partnerom biznesowym SMS-em lub mailem. Oto nasze propozycje ponadczasowych życzeń świątecznych:

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy…

***

Niech te święta będą czasem spokoju i odpoczynku. Czas spędzony w rodzinnym gronie jest niezwykle ważny i cenny. Życzę Wam, aby dał Wam siłę i motywację do dalszego rozwoju oraz osiągania kolejnych sukcesów w sferze zawodowej oraz prywatnej. Niech to będą wspaniałe święta!

***

W tym szczególnym czasie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia  wszystkim naszym Klientom i Współpracownikom. Życzymy zdrowia, pomyślności, spokoju, miłości i nadziei na jeszcze lesze jutro.

Czytaj również:

Najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie 2022

Nie tylko życzenia na Boże Narodzenie. O tych rzeczach nie zapomnij przed świętami

Zobacz także:


Source link

Leave a Comment