imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Zwłoki kobiety pod betonową posadzką. Zatrzymano syna i wnuka ofiary

vs9zvx4hnuresgojuwqcu1fto1w8ft4c.jpg


Na terenie jednej z posesji w miejscowości Klenica (woj. lubuskie) odnaleziono zwłoki 66-letniej kobiety. Według nieoficjalnych informacji ciało było ukryte pod betonową posadzką w pomieszczeniu gospodarczym. W związku ze sprawą aresztowano syna i wnuka ofiary.

Zwłoki 66-letniej kobiety odkryto we wtorek wieczorem. Według nieoficjalnych informacji radia RMF FM ciało było ukryte pod betonową posadzką w pomieszczeniu gospodarczym.

 

ZOBACZ: Zabójstwo w Sochaczewie. “Nie spodziewałam się, że dojdzie do tego w naszym mieście”

 

Lokalni mieszkańcy, na których powołuje się portal wlkp112.pl twierdzą, że kobieta została uduszona w drugi dzień świąt przez swojego syna, a jej ciało zostało zabetonowane w szopie. Następnie mężczyzna miał zgłosić zaginiecie kobiety. 

 

Informację o tym, że za zbrodnią stał syn kobiety potwierdza RMF FM. “Syn ofiary przyznał się do uduszenia swojej matki. Wnuk miał pomagać w przetransportowaniu i ukryciu jej ciała” – podała stacja.

Zatrzymany syn i wnuk

Prokuratura póki co nie potwierdza tych doniesień. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze prok. Ewa Antonowicz poinformowała, że w związku ze sprawą zatrzymano dwie osoby. 

 

– Zatrzymane zostały dwie osoby, syn i wnuk ofiary. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, na jutro zaplanowano czynności z udziałem prokuratora – przekazała. 

 

ZOBACZ: Śląskie. Zwłoki kobiety i mężczyzny w Jaworzynce. Zatrzymany 32-letni syn ofiar

 

– Zatrzymanym nie przedstawiono jak dotąd żadnych zarzutów – dodała.

 

Wiadomo, że zatrzymani mężczyźni – w wieku 49 i 25 lat – oraz żona syna zmarłej, mieszkali razem na terenie posesji, gdzie ujawniono zwłoki. Synowa nie została zatrzymana w związku ze sprawą śmierci seniorki.

dk/ sgo/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment