imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Związek Coronavirusa smug chemicznych i 5G? – Wolna Polska – Wiadomości

dr-andrew-kaufman.jpeg


Elektromagnetyczne promieniowanie 5G może wywołać objawy u osób które później są najwyraźniej błędnie diagnozowane jako Covid 19. Konkretnie, promieniowanie 5G może wywołać obecność czegoś o nazwie egzosomy [mikropęcherzyki błonowe]. Ich obecność najwyraźniej sprawia, że lekarze diagnozują pacjentów na straszny Coronavirus. W tym procesie, opryski chemtrails mogą działać jako  medium transmisyjne dla promieniowania 5G.

Egzosomy i 5G

Nawet bez tych chemicznych oprysków, promieniowanie 5G może wywołać zwiększoną liczbę egzosomów. Są to maleńkie woreczki płynu wydzielane przez komórki w czasie choroby lub stresu. Egzosomy alarmują resztę organizmu o obecności choroby. Ten stan choroby może wywołać narażenie na promieniowanie 5G. konkretnie, stan choroby może być wywołany przez manipulację elekromagnetyczną autonomicznego układu nerwowego, jak i innych układów organizmu człowieka. Pola promieniowania elektromagnetycznego mogą to robić.

Autonomiczny układ nerwowy składa się ze wszystkich twoich nerwów w organizmie z wyjątkiem mózgu i rdzenia kręgowego. Ponieważ ma on charakter bioelektryczny, jest szczególnie podatny na energię elektromagnetyczną. Wraz z centralnym układem nerwowym sprawia, że twój organizm przypomina dużą antenę. Naukowcy tacy jak dr Michael A. Persinger (1945-2018) już dawno zorientowali się, że pola elektromagnetyczne mają ogromny wpływ  na autonomiczny układ nerwowy / AUN.

W książce z 1980 Matryks pogody i zachowanie człowieka / The Weather Matrix and Human Behavior, dr Persinger pisze, że pola energii elektromagnetycznej mogą doprowadzić do tego, że AUN zmienia funkcjonowanie mięśni oka, gruczołów, serca, płuc, wątroby, trzustki, śledziony, żołądka, jelita cienkiego i grubego, nerek, pęcherza moczowego, genitaliów i naczyń krwionośnych. Zmiana funkcjonowania tych ważnych narządów może wywołać nierównowagę organizmu (chorobę), a zatem zwiększoną obecność egzosomów.

Dr Nick Begich w książce Kontrolowanie ludzkiego umysłu / Controlling the Human Mind tak opisuje ten proces:

Wszystkie procesy, które budują i rozkładają komórki i substancje chemiczne organizmu są kontrolowane przez oscylacje / drgania elektromagnetyczne. Procesy metaboliczne to takie na które można wpływać stosując zewnętrzne źródła energii o niskiej mocy, gdy mają takie same kody częstotliwości. Kiedy prawa fizyki zastosuje się do materiałów z których składa się ludzki organizm, zaczyna się pojawiać zupełnie inny zestaw możliwości. Manipulowanie kodami częstotliwości żywych istot może zmienić je w bardziej potężny sposób niż chemikalia, bo systemy dostarczania są precyzyjne i wpływają tylko na wyznaczone materiały, elementy, cząsteczki, komórki , narządy itd.

Błędne diagnozy

dr Andrew Kaufman

Tak więc promieniowanie 5G może wywołać chorobę, co skutkuje zwiększoną liczbą egzosomów. Zdaniem dr Andrew Kaufmana, z powodu obecności egzosomów, pozytywne wyniki badań przypisywano Coronavirus.

Dr. Kaufman studiował biologię na Massachusetts Institute of Technology na początku lat 1990, i uzyskał stopień lekarza na University of South Carolina w 2004. W seriach wywiadów / interviews, dr Kaufman mówi / is reporting o dowodach naukowych pokazujących, że obecność egzosomów rutynowo błędnie diagnozuje się jako Covid 19. Mówi, że to ma związek z niewiarygodnością dominującej metody testowania.

Błędne przypisywanie Coronavirusa jest zgodne z danymi CDC /CDC data pokazującymi, że nie odnotowano wzrostu całkowitej liczby zgonów przypisywanych wszystkim przyczynom w całym kraju. Liczba całkowita zgonów w Ameryce ze wszystkich przyczyn do tej pory w tym roku jest ok. taka sama jak w ubiegłym. W rzeczywistości w tym roku jest nieco mniejsza liczba całkowita zgonów w porównaniu z tym samym okresem w 2019. Obecny wskaźnik zgonów ogółem jest 2% mniejszy niż średni w ostatnich 3 latach. Gdyby faktycznie istniał jakiś straszny, niszczący wirus, to nastąpiłby wzrost całkowitej liczby zgonów, i tkanina na twarzy by go nie powstrzymała.

Wiele zgonów, które wcześniej przypisano by innym przyczynom, teraz przypisuje się Coronavirusowi. Te zmiany w metodach raportowania ustanowiono dopiero niedawno kiedy rozwijała się tzw. pandemia. To ma sens, prawda? Ilość dowodów zmusiła dr Kaufmana do opinii: „Ta pandemia jest absolutnie wymyślona, operacja PR. I naprawdę nie ma żadnego wirusa, żadnej choroby, ale są znaczące zmiany w polityce rządu praktycznie we wszystkich sferach polityki społecznej”.

Chemtrails / smugi chemiczne

Rola smug w tym wszystkim jest dość prosta. One działają tu jako przenośniki i zwiększają toksyczność organizmu. Opryski chemiczne w atmosferze umożliwiają dużo większą skuteczność przenoszenia energii elektromagnetycznej wytwarzanej przez nadajniki 5G. Opryski przenikają też przez nasz organizm. Opryski które akumulują się w naszych ciałach umożliwiają bardziej skuteczny wybór i zastosowanie pól elekromagnetycznych, takich jak te wytwarzane przez nadajniki 5G. I wszystko to kiedy nasze narażanie na te pochodzące z powietrza toksyny powoduje to, że nasze organizmy są w ciągłym stanie toksyczności i choroby.

Więcej o historii i obecnym stanie operacji oprysków chemicznych w książce Zdemaskowane smugi chemiczne: Nowy Manhattan Projekt /Chemtrails Exposed: A New Manhattan Project dostępnej ekskluzywnie w Amazon.

The Coronavirus, Chemtrails and 5G Connection?

tłumaczenie: Ola Gordon

5Gdr Andrew Kaufman


Source link

Leave a Comment