imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

ZOTAC GAMING startuje z kampanią Survive with Power z okazji nadchodzącej premiery filmu Resident Evil: „Witajcie w Raccoon City”

1_13.jpg


Fot. PR Newswire/ZOTAC Technology Limited

ZOTAC świętuje 15-lecie specjalną limitowaną edycją swoich produktów.

HONG KONG, 9 listopada 2021 r. /PRNewswire/ — ZOTAC Technology z okazji nadchodzącej premiery filmu wytwórni Sony Pictures zatytułowanego „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” ogłasza, że jej gamingowe ramię – ZOTAC GAMING – rozpocznie globalną kampanię Survive with Power. Obejmie ona tematyczny sprzęt komputerowy oparty na motywach z filmu „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”, w tym karty graficzne AMP Extreme Holo czy mini komputer Magnus One. Limitowana edycja sprzętu została zaprojektowana w celu wzmocnienia doświadczeń płynących z gier i jest swoistym podziękowaniem dla społeczności fanów marki ZOTAC, która wspiera ją już od 15 lat.

ZOTAC GAMING x „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Startująca kampania „Survive with Power” potrwa do 17 grudnia 2021 roku. Fani ZOTAC i RESIDENT EVIL zyskają możliwość wygrania jednej z limitowanych kart graficznych i minikomputera Magnus One w motywach z filmu „Resident Evil. Witajcie w Raccoon City”. Organizatorzy zachęcają do podjęcia wyzwania i udziału w minigrze, która daje możliwość wygrania jednej ze wspaniałych nagród w wielkiej loterii oraz śledzenia mediów społecznościowych, gdzie pojawi się więcej niespodzianek. Szczegóły na
oficjalnej stronie internetowej (uczestników obowiązuje regulamin).

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti i 3070 Ti AMP Extreme Holo – Edycja „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Zyskaj najwyższej klasy chłodzenie i moc, żeby przetrwać najtrudniejsze momenty każdej gry. Wersja HoloBlack przybiera rubinowoczerwoną barwę w limitowanej edycji karty graficznej „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”. Dzięki mocy GeForce RTX możesz podziwiać efekty działania technologii Ray Tracing w czasie rzeczywistym i cieszyć się z rozdzielczości 4K. Jeszcze lepsza wydajność grafiki zostanie uzyskana dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii DLSS oraz NVIDIA Reflex zapewniającej jeszcze krótszy czas reakcji.

ZOTAC ZBOX MAGNUS ONE – Edycja „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Walcz ze spragnionymi krwi zombie i innymi monstrami, korzystając z najwyższej klasy kompaktowego systemu komputerowego MAGNUS ONE. Przy pojemności tyko 8,3 litrów, MAGNUS ONE w pełni wykorzystuje swoje niewielkie wymiary. Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3070 i procesor Intel® Core™ i7 zapewniają mu niezrównane parametry działania.

*Sprzęt z edycji „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” nie jest przeznaczony do sprzedaży. Promocja jest dostępna w wybranych krajach/regionach.

Oficjalna strona internetowa

ZOTAC GAMING x Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

15 lat działalności firmy ZOTAC

Od momentu otworzenia w 2006 r. firma wierzy w produkcję wysokiej jakości sprzętu komputerowego, w tym kart graficznych, najpopularniejszych w branży mini PC i innowacyjnych akcesoriów na skalę globalną. Świętując 15 lat doskonałości, ZOTAC nieustannie przesuwa granice innowacyjności, jakości i pokonywania ograniczeń. Zaangażowanie spółki w zapewnienie zgodności z rygorystycznymi normami i niestrudzone dążenie do doskonałości jest fundamentem jej sukcesu, który uwidocznia się w nagradzanych produktach i wzornictwie.

ZOTAC GAMING

Za przeszywającym spojrzeniem robotycznych oczu leży siła i przyszła technologia, która sprosta wymaganiom ego niepokonanych i doświadczonych w bitwie graczy. Założona w 2017 roku marka ZOTAC GAMING jest pionierskim ruchem pochodzącym z serca marki ZOTAC, którego celem jest stworzenie najlepszego sprzętu komputerowego dla graczy, którzy przyporządkowali swoje życie tej pasji. Jest uosobieniem sprawności inżynieryjnej firmy i doświadczenia w projektowaniu, przejawiającego się w dokładności wykonania, które sprawia, że ZOTAC GAMING jest naturalnym liderem, którego celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń płynących z gier komputerowych.

Film „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Wracając do źródeł popularnej serii RESIDENT EVIL, jej wielki fan i filmowiec Johaness Roberts przywraca do życia gry dla kolejnego pokolenia ich wielbicieli. W filmie „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” niegdyś tętniąca życiem siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, Racoon City jest obecnie wymierającym miastem znajdującym się na środkowym zachodzie USA. Wycofanie się koncernu z tego obszaru zmieniło miasto w pustkowie… z siłami zła tętniącymi pod powierzchnią. Gdy to zło się uwalnia, grupa ocalałych musi razem odkryć prawdę skrywaną przez firmę Umbrella i przetrwać noc.

Scenariusz i reżyseria: Johaness Roberts; producenci: Robert Kulzer, James Harris i Hartley Gorenstein; producenci wykonawczy: Martin Moszkowicz, Victor Hadida, Jeremy Bolt i Paul W.S. Anderson; obsada: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue i Neal McDonough.

Film trafi do polskich kin 3 grudnia 2021 r.

© 2021 Screen Gems, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Fotografia – https://mma.prnewswire.com/media/1672687/ZOTAC_GAMING_x_Resident_Evil___Social_Media_Twitter_KV_B.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1515014/ZOTAC_Black_Logo.jpg

Źródło: ZOTAC Technology Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment