imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Zmarł Patryk Nowak. Walczył dla FEN i Babilon MMA

ainbxmsu1sh3papf3dvrrmj1nt59hpo5.jpg


Patryk Nowak zmarł w wieku 31 lat.

Organizacja Fight Exclusive Night podzieliła się w mediach społecznościowych smutną informacją. W swoim mieszkaniu w Anglii zmarł Patryk Nowak (5-3, 1 KO, 3 SUB). Pochodzący z Namysłowa zawodnik miał na swoim koncie występy w takich organizacjach jak FEN czy Babilon MMA. Miał 31 lat.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci zawodnika. Kondolencje rodzinie i najbliższym Nowaka przekazała organizacja FEN, w klatce której zmarły wystąpił trzykrotnie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 33 – wyniki i skróty walk (WIDEO)

 

Dotarły do nas dziś bardzo złe informacje – nasz były zawodnik, Patryk Nowak, zmarł w swoim mieszkaniu w Anglii. Cała federacja FEN łączy się w bólu z rodziną i bliskimi Patryka. Spoczywaj w pokoju.


Opublikowany przez FightExclusiveNight Poniedziałek, 29 marca 2021

 

Swoją ostatnią walkę w MMA Nowak stoczył w październiku ubiegłego roku. Na gali Babilon MMA 17 przegrał przez TKO z Marcinem Skrzekiem. Zmarły zawodnik stoczył łącznie osiem pojedynków zawodowych. Pięciokrotnie wychodził ze swoich walk zwycięsko. W swojej karierze mierzył się m.in. z Marianem Ziółkowskim i Piotrem Hallmannem. Ponadto Nowak stoczył również jeden pojedynek bokserski. W lipcu 2020 roku musiał jednak uznać wyższość Karola Weltera. 

 

Patryk Nowak nie żyje ????? Składamy najszczersze kondolencje dla rodziny zmarłego .


Opublikowany przez ANKOS MMA Poniedziałek, 29 marca 2021

 

Ostatnie zwycięstwo w karierze Nowak odniósł na gali FEN 19: Battle for Wrocław. Zmusił wtedy do odklepania duszenia gilotynowego Jakuba Mroczkowskiego. 

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment