imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Zestaw Maty w McDonald’s. Ile kosztuje? Co w nim jest? Gdzie kupić? Michał Matczak. Marcin Matczak

000DEY8E4EQJHREN-C411.jpg


Zestaw Maty trafia do McDonald’s niewiele ponad dwa tygodnie po wydaniu przez Michała Matczaka drugiej płyty “Młody Matczak”.

W zestawie dostaniemy potrójnego cheesburgera, vanilla matcha latte (czyli Matchak Latte) oraz średnie frytki.

Za zestaw Maty trzeba zapłacić 18 zł. Można go zamówić przez aplikację McDonald’s w zakładce OkazYEAH.

Zestaw Maty będzie dostępny od 18 października do 21 listopada. Oferta nie obowiązuje jedynie w obiektach na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie i na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

To nie pierwszy raz, gdy McDonald’s w ten sposób współpracuje z artystami. Wcześniej byli to m.in. Travis Scott i zespół BTS.

Premiera zestawu Maty w McDonald’s zbiega się w czasie z poruszeniem, jakie w mediach społecznościowych wywołała wypowiedź jego taty, prawnika Marcina Matczaka. W artykule na łamach “Polityki” Rafał Kalukin przytoczył m.in. słowa, w których uderza on w “młodą lewicę”.

“Swoich krytyków nieco pogardliwie zbywa, że ‘mają problem z jego obecnością w mediach’. Dostaje się zwłaszcza młodej lewicy. (To słowa Matczaka): – Wątpię, aby tacy ludzie byli gotowi pracować po 16 godzin na dobę, żeby osiągnąć sukces. Indywidualne niepowodzenia bardzo często służą im potem jako uzasadnienia dla zmian systemowych” – czytamy w tekście.

Ta wypowiedź Matczaka wywołała złośliwe komentarze lidera partii Razem Adriana Zandberga.

“Ależ Pan ma silną psychikę” – pisze polityk i dodaje w kolejnym wpisie: “Umowa o pracę w wymiarze 16 godzin dziennie? Państwo prawa jak w mordę strzelił… Nie dziwię się, że musi Pan szukać praktykantów na Twitterze”. 
Source link

Leave a Comment