imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

“Zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze”. Kult przekłada koncerty

1xbo8k23ac3r98z1j5jg5jgeg3czptpe.jpg


“Zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze” – napisał Kult na Facebooku.

Kult przekłada wszystkie swoje koncerty. Jest to spowodowane stanem zdrowia Kazika Staszewskiego. “Walka trwa” – napisał Kult na swoim facebooku.

“Drodzy… bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji… jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika , jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu” – poinformowali na swoim Facebooku członkowie zespołu Kult.

 

 

Przyczyną jest pogorszenie stanu zdrowia lidera zespołu, Kazika Staszewskiego. Przeczytaj o tym na Interii.

 

“Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat” – można przeczytać na profilu grupy.

 

Niedługo później na stronie zespołu pojawiło się zdjęcie wokalisty w masce tlenowej. Zdjęcie jest podpisane krótko: “Walka trwa”.

 

 

Dwa ostatnie koncerty trasy zostały przeniesione na niesprecyzowane jeszcze terminy. Na razie nie podano, co dokładnie dolega liderowi Kultu.

 

aml/prz/Interia Wydarzenia

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment