imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Zatrzymaj chwilę dzięki nowemu wideorejestratorowi Z40 od DDPAI

DDPAI_Z40_Dashcam.jpg


SHENZHEN, Chiny, 5 lipca 2021 r. /PRNewswire/ –DDPAI ostatnio oficjalnie przedstawiła Z40 dashcam. Z40 to pierwsze urządzenie z kamerą przednią i tylną oraz 2” wyświetlaczem w technologii IPS, przedstawione przez DDPAI, które zapewnia wysokiej jakości kompleksowe rozwiązanie dla kierowców.

Kamera przednia i tylna z ultrarozdzielczością 1944P. Eksploruj świat szerzej i bliżej

Wideorejestrator Z40 posiada 6 obiektywów optycznych Sony IMX335 o rozdzielczości 2592x1944P i przysłonie F1.8, dzięki czemu może nagrywać bardziej klarowny i ostrzejszy obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wyjątkowa technologia Realcube Image opracowana przez DDPAI pozwala uchwycić każdą klatkę z lepszym układem pikseli i wyższą jasnością, dokładnym odwzorowaniem kolorów i lepszą jakością obrazu. Szerokokątna kamera przednia (140°) i tylna (125°) zapewnia szerokie pole widzenia i kompleksową ochronę. Dodatkowa obrotowa kamera tylna 360° może zrobić selfie w dowolnym miejscu.

Technologia przechowywania D²save, więcej sposobów przechowywania dla poprawy bezpieczeństwa

Dzięki obsłudze kart TF do 128 GB, Z40 pozwala na płynne nagrywanie w pętli z nadpisywaniem starych nagrań po zapełnieniu karty SD, zapewniając nieprzerwane rejestrowanie. Wbudowany akcelerometr wykrywa też nagłe zderzenia i natychmiast przystępuje do zapisania 10s nagrania. Dzięki superkondensatorom wideorejestrator pozwala na dodatkowe 3~4s nagrywania nawet po wyłączeniu. Ponadto DDPAI opracowała innowacyjną technologię przechowywania D²save, pozwalającą na swobodne tworzenie kopii zapasowych nagrań przy użyciu wbudowanej pamięci NAND Flash. Nawet gdy karta TF nagle przestanie pracować prawidłowo, nagrane materiały są bezpiecznie przechowywane.

Monitor parkingowy 24h – miej na oku swoje auto

Wideorejestrator z zestawem sprzętowym IPS może monitorować twoje auto przez całą dobę. Ochrona przed niskim napięciem zapobiega wyczerpaniu akumulatora samochodu podczas ładowania rejestratora. Podczas parkowania urządzenie przesyła powiadomienie o wszelkich kolizjach.

Śledzenie GPS, połączenie z SR w celu zyskania nowych doświadczeń z jazdy

Opcjonalna wersja GPS rejestruje tor jazdy, lokalizację, prędkość i czas. GPS w połączeniu z technologią SR („sense reality”) opracowaną przez DDPAI, pozwala kierowcom z Z40 na tworzenie nagrań z podróży niczym z wyścigów i dzielenie się nimi na Vlogach, w mediach społecznościowych oraz wśród społeczności DDPAI.

DDPAI

W oparciu o ośmioletnie doświadczenia w branży wideorejestratorów oraz jako pierwsza firma, która utworzyła społeczność dzielenia się nagraniami z rejestratorów, DDPAI stała się jedną z trzech najlepszych marek w tej dziedzinie w Chinach. Firma zajmuje się również badaniami nad inteligentnym podróżowaniem wspólnie z SAIC, Geely, JAC, XPeng, Didi, T3 Go i współpracuje z Honor i Alibabą, aby dostarczać wieloscenariuszowe inteligentne usług iekologiczne i mapy AutoNavi oraz Sogou w celu wspólnego tworzenia nawigacji w rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1534487/DDPAI_Z40_Dashcam.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1534499/1920_1000.jpg

Źródło: DDPAI

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment