imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Zapraszamy na konferencję finałową konkursu “Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

wjwb_logo2_0.png


Fot. PAP

Polska Agencja Prasowa zaprasza na konferencję podsumowującą konkurs „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 13.00. Tego dnia ogłosimy laureatów konkursu, na który nadesłano aż 189 zgłoszeń. Zwycięzcy to autorzy prac, w których najlepiej została zaprezentowana rola i zadania polskiego banku centralnego.

Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz dorośli pracujący z dziećmi i młodzieżą. Od uczniów otrzymaliśmy m.in. opowiadania, wiersze, prezentacje, plakaty, filmy, audycje, zdjęcia szkolnych wystaw, gry planszowe, opisy gier terenowych, a także aplikacje. Dorośli przesłali scenariusze lekcji i warsztatów oraz projekty autorskich pomocy dydaktycznych, takich jak interaktywne plakaty czy animowane prezentacje. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne – w sumie ponad 10 tys. zł.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w konferencji poprzez formularz rejestracyjny: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_rGMgroEARYeSIWE9cKzluA 
Pytania można będzie zadawać tylko pisemnie, za pomocą funkcji Q&A.

UWAGA: Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację na wydarzenie. Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o konferencji 24 godziny, a następnie 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia. Uczestnicy będą mogli podłączać się do spotkania pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Wydarzenie będzie transmitowane na naszej stronie: https://samorzad.pap.pl/ 

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP


Source link

Leave a Comment