imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Założycielka Glamhive Stephanie Sprangers i stylistka gwiazd Nicole Chavez ogłaszają Digital Winter Style and Beauty Summit

GH-Winter-Summit-MARY_KAY_SQUARE_A.jpg


Konferencja zgromadzi liderów branży stylistycznej i kosmetycznej, by rozmawiać o modzie, pięknym wyglądzie i przedsiębiorczości.

SEATTLE i LOS ANGELES–(BUSINESS WIRE)– Firma Glamhive ogłosiła swoją czwartą konferencję online, która odbędzie się 27 lutego 2021 r. W konferencji Glamhive Digital Winter Style and Beauty Summit udział wezmą czołowi przedstawiciele i przedstawicielki świata mody i piękna, od stylistki odpowiedzialnej za wizerunek Kristen Bell, po Cindy Eckert, założycielkę firm i inwestorkę w firmy otwierane przez kobiety, których wartość szacowana jest na miliard dolarów. Innowacyjne liderki będą dyskutować o modzie, pięknie, przedsiębiorczości i innych kwestiach. Wydarzenie wspólnie poprowadzą Stephanie Sprangers i Nicole Chavez.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210224005275/en/

„Uwielbiam być częścią wydarzeń poświęconych modzie i urodzie organizowanych przez Glamhive, w szczególności w tych trudnych czasach. Konferencje te budują poczucie wspólnoty, którego brakuje w świecie twórców, a poza tym nawiązałam wspaniałe relacje z innymi artystami” – powiedziała Nicole Chavez, stylistka gwiazd. Nicole jest obecnie jedną z najpopularniejszych stylistek. Do grona jej klientek należą najpopularniejsze gwiazdy, między innymi Kristen Bell, Rachel Bilson, Jessica Simpson, Ellie Bamber, Scarlett Johansson i Catherine Zeta-Jones. Jej pracę obserwować można w wielu czasopismach, w tym W, InStyle i Harper’s Bazaar.

„Wizją Glamhive jest udostępnienie możliwości osobistej stylizacji każdemu, niezależnie od tego, gdzie się znajduje, a nasze cyfrowe wydarzenia doskonale ją uzupełniają. Dobrą stroną minionego roku jest to, że uzyskaliśmy możliwość przeniesienia naszych konferencji poświęconych stylowi do sfery cyfrowej, a tym samym wszyscy, niezależnie od tego gdzie się znajdują, mają szansę na poznanie najlepszych przedstawicieli branży i uczyć się od nich” – powiedziała założycielka i dyrektor generalna Glamhive. Stephanie Sprangers jest założycielką i dyrektor generalną Glamhive, internetowego serwisu stylizacji osobistej, który zapewnia wszystkim dostęp do znanych specjalistów i specjalistek stylizacji i wizażu osobistego, rekrutowanym bezpośrednio z Hollywood oraz z Instagrama. Firma Glamhive opracowała autorskie oprogramowanie, które pozwala przeprowadzić proces stylizacji w 100% online, umożliwiając ludziom pracę ze stylistami w dowolnym miejscu na świecie.

Podczas tego całodziennego, biletowanego wydarzenia wystąpi ponad 60 prelegentów i prelegentek. Poniżej znajduje się przegląd niektórych tematów, które będą poruszane przez zaproszone gwiazdy.

TEMATY

Wydarzenie podzielone zostanie na 22 segmenty, składające się na dwa bloki tematyczne. Są to:

· Styl z czerwonego dywanu: Tworzenie kultowych stylizacji,

· Trendy 2021 roku: Styl po pandemii,

· Wygrana w grze o styl: Vintage to twoja tajna broń,

· Zasady stylizacji: Jak uzyskać najlepszy styl twojego życia,

· Beauty Boss Babe: Wywiad z Jamie Kern Limą,

· Wszystko, co musisz wiedzieć o „łatwych” włosach,

· Socjalizujmy się: Najlepsze trendy na Instagramie i TikToku,

· Astrologia mody: z Susan Miller,

· Nie tylko to, co widoczne: Co mówią o tobie twoje ubrania?

· Zwrot z inwestycji w styl: Dlaczego opłaca się dobrze ubrać?

· Jak to stworzyłam: Świetne rady od kobiet, które dotarły na szczyt.

PRELEGENCI I PRELEGENTKI

Wśród prelegentów i prelegentek znajdują się znane postacie ze świata stylizacji, wizażu i kreowania wizerunku, które pracują z największymi nazwiskami w Hollywood i poza nim, m.in., z takimi gwiazdami jak, Angelina Jolie, Serena Williams, Mandy Moore, Sarah Jessica Parker, Kristen Bell, Khloe Kardashian, Robert Downey Jr., Keanu Reeves, Sharon Stone, Serena Williams, Miranda Lambert, Julianne Moore i wiele innych.

STYLIŚCI I STYLISTKI GWIAZD

Nicole Chavez, Jill + Jordan, Jeanne Yang, Jennifer Rade, Tara Swennen, Janelle Miller, Lindsey Dupuis, Tiffany Gifford, Kesha McLoud i Sonia Young.

WIZAŻYŚCI/WIZAŻYSTKI I STYLIŚCI/STYLISTKI FRYZUR

Tommy Buckett, Todd Harris, Diana Madison, Danny Moon, AJ Crimson i Helen Reavey.

PRZEDSTAWICIELE I PRZEDSTAWICIELKI ŚWIATA BIZNESU, PROJEKTANCI/PROJEKTANTKI ORAZ LIDERZY/LIDERKI BIZNESU

Claire Sulmers (Fashion Bomb Daily), Hillary Kerr (WhoWhatWear), Tara Rudes Dann (L’Agence), Steven Dann (projektant), Cindy Eckert (The Pink Ceiling Fund), Helen Ravey (Act+Acre), Cassandra Cadwell (Violet Grey), Michelle Waugh (projektantka), Clarissa Egana (Port De Bras), Amy Rosoff Davis (trenerka gwiazd), Jamie Kern Lima (IT Cosmetics).

MODERATORZY I MODERATORKI

Brian Underwood (O Magazine), Brooke Jaffe (Penske Media), Pandora Amoratis (Daily Mail), Andrea Lavanthal (PEOPLE), Robin Nazzaro (O Magazine), Alexis Bennett (Vogue) i Kibwe Chase-Marshall (The Kelly Initiative).

Całodzienne bilety na konferencję kosztują 149 dolarów. Sponsorem reprezentującym konferencji Glamhive Digital Winter Style and Beauty Summit jest Mary Kay i Mary Kay Global Design Studio.

Więcej informacji na stronie www.glamhive.com/upcoming.

Glamhive

Firma Glamhive została założona w 2017 r. przez Stephanie Sprangers, której wizją było zdemokratyzowanie kreowania własnego stylu w oparciu o założenie, że pewność siebie, jaką daje atrakcyjny wygląd, nie powinna być dostępna wyłączne dla bogatych i sławnych.

Platforma stylizacji online zapewnia wszystkim posiadającym Wi-Fi dostęp do stylistów, którzy zapewnią wsparcie pozwalające stać się najlepszą wersją siebie. Dla stylistów jest to łatwa w użyciu, a jednocześnie kompleksowa platforma, która pomaga im rozwijać sieć klientów i działalność, w stu procentach wirtualnie.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, ponad 56 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, zapachów i suplementów diety. Spółka Mary Kay z zaangażowaniem działa na rzecz umocnienia pozycji kobiet i ich rodzin poprzez współpracę z organizacjami z całego świata, skupiając się na badaniach nad nowotworami, pomocy ofiarom przemocy domowej, upiększaniu naszego otoczenia i zachęcaniu dzieci do realizacji swoich marzeń. Wizja Mary Kay Ash jest nadal żywa dzięki niezwykłym produktom firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie MaryKay.com.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210224005275/en/

Źródło: Mary Kay

KONTAKT: Stephanie Sprangers, założycielka i dyrektor generalna Glamhive

e-mail: [email protected]

tel. +1.206.851.0446

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment