imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Zakończenie prac nad sprawozdaniem z audytu BingX przeprowadzonego przez CertiK w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników i aktywów

BingX_Completes_Audit_Report_CertiK_Enhance_User_Asset_Security.jpg


SINGAPUR, 20 maja 2022 r. /PRNewswire/ — BingX z dumą ogłasza zakończenie przygotowania sprawozdania z audytu przeprowadzonego przez CertiK w celu zapewnienia bezpieczeństwa inwestorów i ich aktywów cyfrowych.

Dla czołowej globalnej platformy handlu społecznościowego bezpieczeństwo tożsamości i aktywów cyfrowych to główne priorytety. BingX koncentruje się na zwiększeniu zaufania inwestorów.

CertiK, lider w zakresie bezpieczeństwa w sferze blockchain, współpracował z kilkoma innymi uznanymi projektami w zakresie kryptowalut i przeprowadził ich audyty. Misją CertiK jest usunięcie największej przeszkody w masowym wdrożeniu rozwiązań w sektorze kryptowalut dzięki zapewnieniu niezawodności projektów w branży.

„CertiK jest jednym z najbardziej uznanych audytorów bezpieczeństwa w sferze kryptowalut. Bardzo się cieszymy, że możemy z nim współpracować przy audycie, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszej platformy dla inwestorów. Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli prowadzić transakcje w sposób bezproblemowy, a ten audyt zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia zaufania wobec platformy” – Elvisco Carrington, dyrektor ds. komunikacji i partnerstwa w BingX.

BingX

BingX (www.bingx.com) to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego i rynków kryptowalut, platforma BingX jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi kluczowymi aktywami, takimi jak BTC, ETH, USDC, ANC i TEPN.

CertiK

CertiK jest pionierem w zakresie bezpieczeństwa w sektorze blockchain, który wykorzystuje najlepszą w swojej klasie technologię sztucznej inteligencji, aby chronić i monitorować protokoły blockchain i smart kontrakty. Misją firmy CertiK, założonej w 2018 r. przez profesorów z Uniwersytetu Yale i Columbia, jest zabezpieczenie świata Web3. Firma stosuje najnowocześniejsze innowacje ze środowiska akademickiego w przedsiębiorstwach, umożliwiając tworzenie aplikacji o kluczowym znaczeniu dla działalności firm z zachowaniem bezpieczeństwa i dokładności. Jako jedna z najszybciej rozwijających się i cieszących się największym zaufaniem firm, CertiK jest prawdziwym liderem na rynku. Dotychczas CertiK obsłużył ponad 3200 klientów firmowych, zabezpieczył aktywa cyfrowe o wartości ponad 310 miliardów dolarów i wykrył ponad 60000 słabych punktów w kodzie blockchain.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1821149/BingX_Completes_Audit_Report_CertiK_Enhance_User_Asset_Security.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

Źródło: BingX

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment