imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Zagrożenia szczepionkowe: FDA aprobuje Vaxelis – nową szczepionkę 6 w 1 dla niemowląt i małych dzieci [fragmenty]

a-112-1200x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt Zagrożenia szczepionkowe: FDA aprobuje Vaxelis – nową szczepionkę 6 w 1 dla niemowląt i małych dzieci [fragmenty] Zagrożenia szczepionkowe: FDA aprobuje Vaxelis – nową szczepionkę 6 w 1 dla niemowląt i małych dzieci [fragmenty] a303 Zdrowie

(NaturalHealth365) Pod koniec grudnia 2018 FDA aprobowała niepokojącą nową szczepionkę pn. Vaxelis. Zawiera kombinację antygenów rzekomo zajmujących się 6 różnymi chorobami: tężec, krztusiec, błonica, choroba Heinego-Medina, zapalenie wątroby B i grypa.

Jednak przy tak wielu ludziach zastanawiających się nad niebezpieczeństwami związanymi ze szczepionkami – ta jest szczególnie niepokojąca dla zatroskanych rodziców.

Oczekuje się, że Vaxelis pojawi się na rynku w USA w 2020. Opracowana wspólnie przez producentów Merck i Sanofi Pasteur została już zatwierdzona przez organy regulacyjne Unii Europejskiej w 2015.

Celem jest podanie 3 dawek niemowlętom i dzieciom w wieku 6 tygodni i 4 lat.

[…]

Aby było jasne: ryzyko związane z tymi mega-szczepionkami jest astronomiczne. Niektóre z wielu „działań niepożądanych” obejmują zwiększony ból i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia; wyższe ryzyko ataków padaczki; utrata przytomności; zachowania aspołeczne i niepocieszony płacz przez wiele godzin.

Ponadto występują częstsze reakcje alergiczne, gorączka, stan podobny do wstrząsu, śpiączka i przedwczesna śmierć. Wierzcie lub nie, ulotka Vaxelis informuje o „wysokich odsetkach” działań niepożądanych u dzieci, które otrzymały szczepionkę w badaniach klinicznych.

A jeszcze ten produkt uzyskał zgodę na użycie?

Wiele szczepionek to toksyczny koktajl metali i zanieczyszczeń: aluminium, rtęć i chrom, a niekiedy wolfram, stal nierdzewna, agregat złoto-cynkowy i ołów. Są to znane neurotoksyny. Które są niebezpieczne dla dorosłych, a na pewno straszne dla dzieci. Prawdę mówiąc, zanieczyszczenia i substancje toksyczne wykryto w praktycznie wszystkich szczepionkach.

[…]

https://www.naturalhealth365.com/vaxelis-vaccines-dangers-2838.html

Vaccine dangers in question: The U.S. FDA approves Vaxelis, a new ‘6-in-1 combo shot’ for infants to young children

Dena Schmidt, staff writer | 14.01.2019

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment