imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Za najlepszą firmę kryptowalutową roku została uznana międzynarodowa firma z oddziałem w Poznaniu

DOC.20230213.44614249.1.jpg


Rok dopiero się zaczął, a w branży iGaming już odbyła się uroczystość wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych profesjonalnych nagród – International Gaming Awards. W Londynie zebrali się przedstawiciele ponad trzydziestu wiodących światowych graczy na tym rynku, aby powalczyć o tytuł najlepszego według wersji jury. Jedną z głównych nagród, dla najlepszej firmy kryptowalutowej roku, przekazano w ręce przedstawicieli zespołu SOFTSWISS – międzynarodowej firmy produktowo-technologicznej z oddziałem w Poznaniu, która już głośno dała znać o sobie w Polsce i szybko stworzyła lokalne centrum programistyczne dla ponad 300 pracowników. Zgodnie z warunkami konkursu w tej kategorii mogła otrzymać nagrodę taka firma, która oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania w branży iGaming z wykorzystaniem kryptowalut. A co najważniejsze – laureaci musieli udowodnić jury, że jakość ich produktu jest rzeczywiście wysoka i firma wyraźnie wyróżnia się na tle konkurentów.

SOFTSWISS jest jednym z wiodących światowych twórców oprogramowania. Pracownicy firmy tworzą na całym świecie innowacyjne produkty, a w tematyce kryptowalut są uważani za prawdziwych pionierów i nowatorów. To właśnie oni jako pierwsi na świecie stworzyli unikalne i bezpieczne rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online. W firmie podkreśla się, że zawsze jest dobrze być pierwszym na rynku, ale to nie wystarczy, aby zachować pozycję lidera na przestrzeni dekady. Ważne jest także, aby ciągle się doskonalić i wdrażać innowacje. I uhonorowanie zasług firmy taką prestiżową nagrodą jeszcze raz pokazało, że SOFTSWISS z każdym rokiem nabiera obrotów. I to dotyczy nie tylko rozszerzenia i otwierania nowych centrów programistycznych, ale także coraz większego poziomu profesjonalizmu jej pracowników.

To nie pierwsza nagroda na takim wysokim poziomie w kolekcji SOFTSWISS. Ubiegły rok dał firmie wiele nagród, zarówno w kategoriach ogólnych, jak i w personalnych. Ale najbardziej wyczekiwanym osiągnięciem stało się zwycięstwo w kategorii „Miejsce pracy roku” na prestiżowej gali SIGMA Europe 2022.

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

 


Source link

Leave a Comment