imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Z zimną krwią strzelił do psa. Dramatyczne sceny w Dnieprze

f82vkzehqbggictmtyjm5ohwurzc5ffw.png


Kamery monitoringu zarejestrowały tragiczne zdarzenie na stacji benzynowej w ukraińskim Dnieprze. Uzbrojony mężczyzna w wojskowym stroju w biały dzień zastrzelił psa. Jak się okazuje, to żołnierz.

Mężczyzna w wojskowym ubraniu wychodzi z samochodu, rozmawia z obsługą stacji benzynowej, po czym podchodzi do znajdujących się w pobliżu psów i z zimną krwią strzela do jednego ze zwierząt.

 

Zdarzenie, do którego doszło w ukraińskim Dnieprze zarejestrowały kamery monitoringu. Według agencji Unian przyczyny zachowania nie są znane. Kanał “Ukraina Sejczas” pisze, że prawdopodobnie mężczyzna wyładował złość na psie, ponieważ odmówiono mu zatankowania samochodu.

 

Uwaga! Nagranie jest drastyczne. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

 

 

Według kanału zwierzę razem ze szczeniakami mieszkało na tej stacji benzynowej od wielu lat. Po strzale widać drugiego psa, który biegnie w stronę ruchliwej ulicy. Miał zginąć pod kołami samochodów.

 

Mężczyzna korzystał z pojazdu przysłoniętego siatką maskującą. Jego tożsamość nie jest znana. Ukraińskie media opublikowały jego wizerunek, dostępny dzięki nagraniom monitoringu.

Zabójca okazał się żołnierzem

Po godzinie 10:00 nowe informacje w sprawie przekazał szef obwodu dniepropetrowskiego Walentin Rezniczenko. Mężczyzna, który strzelił do psa, okazał się ukraińskim wojskowym. Udał się do oddalonego o 260 km miasta Bachmut, ale Rezniczenko zapewnia, że zostanie ujęty i przekazany wojskowym organom ścigania.

 

“Mamy wojnę. Walczymy o ludzkie wartości. Przeciwstawiamy się nieludzkiemu okrucieństwu, dzikości. Walczymy o bezpieczeństwo w naszym kraju i w naszym regionie. Wojna nie daje prawa ani żołnierzowi, ani cywilowi ​​do zabijania w ten sposób” – komentuje szef regionalnych władz.

 

 

“Zniszczyć trzeba wroga, a nie bezbronne zwierzęta” – dodaje Rezniczenko.

jk/ sgo/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment