imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Z okazji piątej rocznicy powstania Bybit organizuje konkurs tradingowy oparty na teście osobowości traderskiej #High5Bybit z pulą nagród wartą 1 mln USDT i możliwością otrzymania ekskluzywnej kolekcji NFT

Bybit_5_Anniversary_Social_Covers_Twitter_Cover_1500x500.jpg


DUBAJ, ZEA, 1 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — z okazji pięciolecia istnienia Bybit – trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów – organizuje wyjątkowy konkurs tradingowy oparty na teście osobowości. Inicjatywa skierowana jest do fanów kryptowalut, którzy chcą dowiedzieć się, jaką osobowość traderską posiadają, zdobyć NFT i wziąć udział w rywalizacji zespołowej z nagrodami dla najbieglejszych w sztuce tradingu.

Piąta rocznica powstania Bybit to okazja dla traderów o każdym typie osobowości – od ISTP, czyli „Pionierów” cechujących się zamiłowaniem do rewolucyjnych technologii, po ESTP – „Przedsiębiorców” napędzanych adrenaliną, jaką daje day trading. Wydarzenie ma na celu ukazać różnorodność taktyk i strategii stosowanych przez członków społeczności kryptowalutowej, dając każdemu uczestnikowi przestrzeń do wykazania się.

Pierwsze kolekcje NFT Bybit

Od 27 listopada (godz. 10 uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC)) do 25 grudnia 2023 r. (godz. 10 UTC) uczestnicy mogą wykonać test archetypów osobowości, na podstawie którego otrzymają opis profilu swojej osobowości traderskiej. Każdy, kto wypełni kwestionariusz, otrzyma charakterystyczny awatar NFT, a pierwszych 10 tys. uczestników dostanie kupon na 10 USDT. Wydarzenie organizowane jest w duchu inkluzywności, dlatego zapewniono możliwość przystąpienia do konkursu tradingowego z pominięciem testu – w tym celu wystarczy wybrać dany archetyp osobowości.

Stworzono 16 wyjątkowych grafik NFT dostępnych w pulach po 10 tys., a tokeny przydzielane są według kolejności zgłoszeń. Aktywa te są czymś więcej niż tylko ozdobnikiem – traderzy mogą wymieniać się NFT z archetypami osobowości na Giełdzie Bybit, a nawet łączyć tokeny Origin Archetype NFT (kolorowe) w tokeny Hero Archetype NFT (srebrzyste) i Legend Archetype NFT (złociste).

25 grudnia 2023 r. o godz. 10 UTC Bybit zrobi zrzut ekranu z wszystkimi posiadaczami tokenów Legend Archetype NFT, z których każdy będzie miał szansę na udział w puli nagród wynoszącej 10 tys. USDT. Otrzymana kwota będzie proporcjonalna do posiadanej liczby wspomnianych tokenów, a zatem premiowani będą użytkownicy, którym udało się wkroczyć na wyższy poziom efektywności tradingowej.

Zespołowy konkurs tradingowy z pulą nagród 1 mln USDT

Konkurs tradingowy odbędzie się w dniach 4-25 grudnia 2023 r. Do rywalizacji o gigantyczną pulę nagród wartą nawet 800 tys. USDT stanie 16 zespołów utworzonych w oparciu o nowatorskie kryterium archetypu osobowości traderskiej.

O kolejności w rankingu decydować będzie łączny wolumen obrotu tysiąca najlepszych uczestników z poszczególnych zespołów. Tym samym indywidualne transakcje przerodzą się w zespołowy wysiłek na rzecz zwycięstwa. Dla pierwszej dziesiątki zespołów przeznaczono pulę nagród dodatkowych, która zostanie rozdysponowana proporcjonalnie do łącznego wolumenu obrotów odnotowanego w okresie wydarzenia.

„Z okazji piątej rocznicy powstania Bybit zapraszamy do wzięcia udziału w kwestionariuszu archetypów osobowości traderskiej i konkursie tradingowym. Wydarzenie to stanowi wyraz naszego zaangażowania w stwarzanie traderom na całym świecie warunków do odnoszenia sukcesów – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. – Organizując to wydarzenie, chcemy pokazać, że każdy uczestnik posiada indywidualne cechy psychologiczne, które wpływają na kształt rynku. Nasza kolekcja NFT nawiązuje do przeplatających się osobistych podróży użytkowników, którzy zdecydowali się wejść na pokład KryptoArki Bybit”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest jedną z trzech największych giełd kryptowalutowych pod względem obrotu. Jest to profesjonalna platforma, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2284716/Bybit_5_Anniversary_Social_Covers_Twitter_Cover_1500x500.jpg 
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:
Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected] 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment