imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Xsolla wprowadza Xsolla Wallet, zapewniając programistom i twórcom dostęp do wbudowanych rozwiązań finansowych i umożliwiając natychmiastowe zyski

XsollaWallet.jpg


Oto nowa era uproszczonych i elastycznych narzędzi służących do uzyskiwania korzyści pieniężnych i poboru płatności we wszystkich obszarach gospodarki kreatywnej.

LOS ANGELES–(BUSINESS WIRE)– Xsolla, globalna firma prowadząca działalność w obszarze handlu grami wideo, ogłasza wprowadzenie rozwiązania Xsolla Wallet, podkreślając swoje zobowiązanie na rzecz wspierania globalnej gospodarki kreatywnej w sektorze gier wideo. Firma dąży do zapewnienia równego dostępu programistom, twórcom i wszystkim innym podmiotom uczestniczącym w gospodarce kreatywnej do wbudowanych rozwiązań finansowych przeznaczonych dla branży gier wideo.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240307165645/pl/.

Xsolla Wallet to przełomowe rozwiązanie, które dostarcza wbudowane opcje finansowe zaprojektowane specjalnie dla programistów i twórców. Inicjatywa pomaga programistom sprostać wyzwaniom związanym z pracą zarobkową i angażowaniem odbiorców oraz umożliwia uproszczenie procesu dostarczania atrakcyjnych zachęt motywacyjnych twórcom. Rozwiązanie zwiększa efektywność i bezpośredniość doświadczeń związanych z otrzymywaniem i dokonywaniem płatności przy zapewnieniu zgodności z przepisami na całym świecie.

Uznając złożony charakter zarządzania skutecznymi globalnymi programami dla twórców, Xsolla zamierza pomóc im w ograniczeniu napotykanych problemów, umożliwiając programistom koncentrację na ich kluczowym zadaniu, jakim jest opracowywanie angażujących doświadczeń dla graczy.

Dla programistów: Xsolla Wallet umożliwia uproszczenie dostępu do wbudowanych usług finansowych i usprawnienie procesów wdrażania i zapewniania zgodności dzięki integracji tych kluczowych aspektów w kontach portfeli twórców.

– Uproszczenie zachęt dla twórców: jako rozwiązanie zaprojektowane z myślą o uproszczeniu złożoności związanej z zarządzaniem programami dla twórców, Xsolla Wallet umożiwia programistom zapewnienie twórcom z różnych regionów atrakcyjnych zarobków zgodnie z obowiązującymi przepisami.

– Ograniczenie obciążeń związanych z przestrzeganiem przepisów: dzięki integracji usług KYC (Know Your Customer, zbiór informacji o kliencie) i ankiety podatkowej Xsolla Wallet znacznie ogranicza złożoność związaną z przestrzeganiem przepisów na całym świecie, umożliwiając programistom koncentrację na innowacjach zamiast na zadaniach o charakterze administracyjnym.

– Szybsze oddziaływanie o szerszym zasięgu: dzięki wykorzystaniu szerokiego zasięgu ekosystemu Xsolla dla graczy programiści mogą korzystać z sieci Xsolla Partner Network (XPN) w celu pozyskiwania twórców i influencerów, zarządzania nimi oraz oferowania im zachęt motywacyjnych.

Dla twórców: Xsolla Wallet umożliwia twórcom i influencerom uiszczanie i pobieranie płatności oraz zarządzanie uzyskiwanymi zarobkami, przekształcając tym samym opracowywane materiały kreatywne w realne źródła dochodów.

– Dokonywanie płatności: twórcy zyskują bezpośredni, natychmiastowy i wygodny sposób dokonywania płatności za pomocą Xsolla Mastercard.

– Otrzymywanie płatności: twórcy mogą wybrać błyskawiczną wirtualną kartę Xsolla Mastercard lub inne metody płatnicze, aby zyskać prosty i bezpośredni dostęp do generowanych zarobków.

– Zarządzanie przychodami: twórcy mają możliwość łatwej integracji zysków otrzymywanych z różnych platform. Dzięki temu mogą wykorzystać Xsolla Wallet do zarządzania różnymi strumieniami dochodów, od sprzedaży artykułów promocyjnych po finansowanie społecznościowe.

„Dzięki połączeniu naszej wiedzy fachowej z wbudowaną funkcją finansową Xsolla Wallet umożliwiamy spotkanie programistów i twórców w niezrównanym ekosystemie finansowym dostosowanym do branży gier wideo – wskazał David Stelzer, prezes Xsolla. – Pragniemy zapewnić równe szanse wszystkim programistom, twórcom i influencerom, aby każdy z nich mógł zyskać szybki i bezpieczny dostęp do sposobów generowania dochodów z pracy wykonywanej w globalnej gospodarce kreatywnej.

„Jako wieloletni partner społeczności graczy, Mastercard z entuzjazmem kontynuuje współpracę z Xsolla, zapewniając wybór i korzyści zarówno twórcom, jak i programistom, dzięki wdrożeniu karty Xsolla Mastercard – powiedziała Sherri Haymond, wiceprezes wykonawcza ds. globalnych partnerstw cyfrowych w Mastercard. – Razem dostarczamy wygodne i bezproblemowe opcje płatnicze, które wzbogacają zestawy narzędzi dostępne dla programistów o kolejne rozwiązania, pomagają rozwiązać wyzwania stojące przed twórcami i wspierają włączającą społeczność dla wszystkich graczy”.

Xsolla Wallet stanowi kluczowy element nowego pakietu narzędzi wzmacniających pozycję programistów i twórców. Jest to odzwierciedlenie zaangażowania Xsolla na rzecz opracowywania rozwiązań wychodzących naprzeciw bezpośrednim potrzebom twórców materiałów oraz sprzyjających tworzeniu bardziej wspierającego i produktywnego środowiska dla ich kreatywnej działalności w drodze partnerstwa w zakresie wbudowanych rozwiązań finansowych z Paysafe oraz partnerstwa w zakresie karty dla twórców z Mastercard.

„Mamy przyjemność wzmocnić partnerstwo z firmą Xsolla, aby dostarczać dodatkowych korzyści klientom, wykraczając poza ich oczekiwania poprzez udostępnienie naszych rozwiązań płatniczych, a w ten sposób wzbogacając doświadczenia graczy na całym świecie podczas gier i dokonywania płatności – powiedział Aaron Gale, wiceprezes ds. sprzedaży i zarządzania klientami z sektora gier wideo w PaySafe. – Każde doświadczenie gracza zaczyna się od płatności, a my staramy się włączyć te transakcje do całokształtu doświadczeń, by spotęgować pozytywne wrażenia, sprzyjając zaangażowaniu i lojalności klientów”.

Więcej informacji na temat Xsolla Wallet można znaleźć na stronie: xsolla.pro/wallet.

Xsolla

Xsolla to globalna firma zajmująca się handlem grami wideo, posiadająca solidny i wydajny zestaw narzędzi i usług zaprojektowanych specjalnie dla branży gier wideo. Od założenia w 2005 roku Xsolla pomogła tysiącom twórców i wydawców gier różnej wielkości finansować, promować, uruchamiać i zarabiać na swoich grach na całym świecie i na wielu platformach. Misją Xsolla, innowacyjnego lidera handlu grami, jest rozwiązywanie nieodłącznych problemów związanych z globalną dystrybucją, marketingiem i monetyzacją, aby pomóc partnerom dotrzeć do większej liczby obszarów geograficznych, generować większe przychody i budować relacje z graczami na całym świecie. Firma posiada siedzibę główną i jest zarejestrowana w Los Angeles (Kalifornia) oraz posiada biura w Londynie, Berlinie, Seulu, Pekinie, Kuala Lumpur, Tokio i innych miastach na całym świecie. Xsolla obsługuje główne tytuły gier, takie jak „Valve”, „Twitch”, „Roblox”, „Epic Games”, „Take-Two”, „KRAFTON”, „Nexters”, „NetEase”, „Playstudios”, „Playrix”, „miHoYo” i inne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: xsolla.com.

Paysafe

Paysafe Limited („Paysafe”) (NYSE: PSFE) (PSFE.WS) to wiodąca platforma płatnicza o wieloletnim doświadczeniu w obsłudze sprzedawców i konsumentów z sektorów rozrywki na całym świecie. Jej głównym celem jest umożliwienie kontaktów przedsiębiorstw i klientów oraz bezproblemowego zawierania transakcji z wykorzystaniem wiodących w branży funkcji związanych z przetwarzaniem płatności, cyfrowym portfelem i internetowymi rozwiązaniami płatniczymi. Wykorzystując ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie płatności internetowych, ciesząc się rocznym wolumenem transakcji o wartości ponad 130 mld USD według danych za 2022 r. i personelem liczącym ok. 3300 pracowników w ponad 12 krajach, Paysafe łączy przedsiębiorstwa i klientów w ramach ponad 100 rodzajów płatności dokonywanych w ponad 40 walutach na całym świecie. Rozwiązania Paysafe oferowane za pośrednictwem zintegrowanej platformy są ukierunkowane na realizację transakcji inicjowanych za pomocą urządzeń mobilnych, analizy w czasie rzeczywistym oraz konwergencję płatności fizycznych i internetowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.paysafe.com.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240307165645/pl/.

Źródło: Xsolla

KONTAKT:

Derrick Stembridge

globalny dyrektor ds. public relations

Xsolla

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

 


Source link

Leave a Comment