imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Wyznawcy „religii pokoju” będą uczyć Polaków tolerancji

a-191

Strona główna &gt Polska &gt Wyznawcy „religii pokoju” będą uczyć Polaków tolerancji Wyznawcy „religii pokoju” będą uczyć Polaków tolerancji AdRo203 Polska 4

Komentarz administracji: chrześcijanie są prześladowani we wszystkich krajach w których większość stanowi islamska barbaria (polecam lekturę – link), ale wyznawcy morderczego pedofila nie organizują z tego powodu żadnych demonstracji sprzeciwu. Nie, oni ustawiają się w kolejkach aby piętnować wyimaginowany „faszyzm” i „rasizm” w krajach które kolonizują i korzystają z żydowskich politycznie poprawnych etykiet marksizmu kulturowego aby zaciskać kajdany na społeczeństwach Europy.

Islam podnosi głowę w Polsce.

Na początku jedzenie koszerne, potem obój rytualny jako dozwolony.

Następnie walka z nienawiścią, a zaraz potem miecz Mahometa będzie spadał na polskie karki.

Muzułmanie i żydzi to jedno i to samo.

Polskie pasywne owce i barany, nikczemne tchórze!

Polski już nikt nie broni.

Biada, biada, biada.

Red. Gazeta Warszawska

Zapraszamy na demonstrację solidarnościową w sobotę, 30 marca o 12:00 na Placu Wolności

Wydarzenie pod adresem: https://www.facebook.com/events/325887038276066/

Muzułmanki i muzułmanie solidarni z prześladowanymi.

Zapraszamy na demonstrację solidarnościową w sobotę, 30 marca o 12:00 na Placu Wolności.

Chcemy oddać hołd ofiarom masakry w Christchurch, podzielić się chlebem i dobrym słowem, poznać się, porozmawiać, powiedzieć o naszym strachu i o naszej nadziei.

Dwa tygodnie po zamachu w Nowej Zelandii, w którym 50 niewinnych osób zostało zamordowanych podczas modlitwy w meczetach, chcemy tu, w Polsce i w Poznaniu pokazać naszą solidarność i wsparcie dla wszystkich prześladowanych i wykluczonych ze względu na swoje pochodzenie, wyznawaną religię i jej brak, kolor skóry, klasę społeczną, płeć i orientację seksualną.

Słowa, które pierwsza ofiara zamachowca wypowiedziała w jego kierunku brzmiały: Hello Brother.

My zwracamy się tymi słowami do Was: witajcie bracia i siostry! Niech to powitanie wybrzmi z całą mocą, na przekór tym, którzy woleliby nas tu nie widzieć ani dzisiaj ani nigdy.

Chcemy głośno i wyraźnie wykrzyknąć: nie ma naszej zgody na akty przemocy, bez względu na to, kto i w imię czego jej dokonuje.

My, muzułmanki i muzułmanie, osoby wierzące i nie wierzące, mieszkanki i mieszkańcy Poznania, stajemy ramię w ramię z ofiarami brutalnych ataków, których jedynym celem jest szerzenie bezsensownej nienawiści i rozbijanie naszej jedności.

Z naszymi przyjaciółmi i nieprzyjaciółmi chcemy podzielić się chlebem i dobrym słowem, poznać się, porozmawiać, powiedzieć o naszym strachu i o naszej nadziei. Chcemy wspólnie znaleźć sposób na przezwyciężenie trawiącej nasze społeczeństwo przemocy i nienawiści.

Zamiast niechęci proponujemy wsparcie, a zamiast strachu wzajemną troskę.

Poznajmy się, porozmawiajmy, usiądźmy razem do stołu, bądźmy dla siebie sąsiadami i przyjaciółmi, bo tylko w ten sposób możemy zniwelować pogardę prowadzącą do śmierci niewinnych ludzi.

Stoimy po tej samej stronie: po stronie prawdy, dobra i przyjaźni.

Nigdy więcej wojny, nigdy więcej rasizmu i faszyzmu!

Bądźmy razem, aby zmienić nasz świat na lepsze.

Za: https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/3276-zapraszamy-na-demonstracje-solidarnosciowa-w-sobote-30-marca-o-12-00-na-placu-wolnosci

–udostępnień FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail AdRo203
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment