imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Wyniki wyborów Gdańszczan. Indolencja i postępowy satanizm, czyli jak było za dni Sodomy

akh-1200x630

Strona główna &gt Polska &gt Wyniki wyborów Gdańszczan. Indolencja i postępowy satanizm, czyli jak było za dni Sodomy Wyniki wyborów Gdańszczan. Indolencja i postępowy satanizm, czyli jak było za dni Sodomy AdRo203 Polska 1

“Aleksandra Dulkiewicz zwyciężyła w niedzielnych przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska. Dotychczasowa p. o. prezydenta miasta pokonała dwóch kontrkandydatów – Grzegorza Brauna i Marka Skibę. Spośród 1091 zapytanych osób, 84 proc. zagłosowało na Aleksandrę Dulkiewicz, 12 proc. na Brauna i 4 proc. na Skibę. Sondażowy wynik opublikował portal trojmiasto.pl.”

Gdańsk. Wieczór wyborczy Aleksandry Dulkiewicz. Nz. Piotr Grzelak, Aleksandra Dulkiewicz i Magdalena Skorupka-Kaczmarek.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieoficjalnie-aleksandra-dulkiewicz-zwyciezyla-w-wyborach-na-prezydenta-gdanska/18fkxmx

Nie wdając się w szczegóły kampanii, wynik ten zapewne jest skutkiem zaprogramowania społeczeństwa podczas ustanawiania prezydenta Adamowicza “świętym”. Podobny efekt miała śmierć Jana Pawła II mocno nagłaśniana przez media. Człowiek, który całował muzułmański koran, krył pedofilię w Watykanie i nic nie zrobił dla społeczności świata poza globalizacją, stał się kimś, kogo uczyniono bożkiem, a jego pomniki są w każdym województwie Polski.

Jak widać scenariusz, a raczej przepis na dobrą zupę polityczną jest ten sam od setek lat, a im społeczeństwo głupsze, tym skuteczniejszy. Adamowicz, który wprowadził homoseksualizm do szkół stał się świętym. Zagrano na emocjach i uczuciach Gdańszczan.

Powalające zwycięstwo (84%) napawa mnie wielkim pesymizmem, ale tak się musi stać. Wszak w Biblii jest napisane:

„A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich. . Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.” [ Łuk 17, 26-30]”

Jedli, kupowali, żenili się geje, czyli jak było za dni Sodomy.

Dobrze, że znam Pismo, ponieważ gdybym był fanem pana Brauna popadłbym w ciemną rozpacz. Dobrze, że wiem, że za bezbożność będzie kara, a nas Chrystusowców Bóg przeprowadzi przez ten Egipt i Sodomę.

Wynik wyborów w Gdańsku nie jest li tylko efektem świeżości “świętości” Adamowicza. To już stały trend, to skutek odejścia od Boga i za to ludzie poniosą karę.

Aby nie być gołosłownym, przedstawiam najnowsze wyniki sondażu wyborczego. Oczywiście część sondażowni kłamie, ale nie aż 12%, gdyż tyle ma partia homoseksualisty i fana bogini Astarte żony Baala, pana Biedronia.

Te procenty mogą się różnić zależnie od sondażowni, ale nie na tyle, aby partia Wiosna znalazła się poza progiem wyborczym.

To, co się dzieje to istotnie postęp. Postęp satanizmu. Sodomia z najbardziej proniemiecką partią zdobędą większość, a wtedy takie strony jak moja będą likwidowane. Dlatego, że ludzie nie chodzą na wybory i dlatego, że większość daje się ogłupić satano-kulturze.

Im bliżej przyjścia Pana Jezusa, tym mocniejsza jest czerń w powietrzu.

84% Gdańszczan przywołało demony do miasta. Teraz to już tylko równia pochyła. Niestety. Przy takim poparciu pani prezydent będzie mogła robić gej parady koło Neptuna.

Za: http://detektywprawdy.pl/2019/03/04/wyniki-wyborow-gdanszczan-indolencja-i-postepowy-satanizm-czyli-jak-bylo-za-dni-sodomy/

4.03.2019

AdRo203


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment