imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Wynajem sceny na koncerty i imprezy plenerowe – Wolna Polska – Wiadomości

29aa62053a5dc7744b0f9be154db093f


Trudno wyobrazić sobie dobry koncert czy jakiekolwiek widowisko sceniczne bez sceny! Scena to nieodłączny element każdej masowej imprezy kulturalnej. Jeśli organizujesz takie wydarzenie i chcesz, by było ono na najwyższym poziomie, koniecznie zapoznaj się z ofertą wynajmu podestów scenicznych.

Czołową firmą, zajmującą się wynajmem scen i obsługą imprez jest firma eventserwis.com. Jeśli decydujesz się na wynajem, skontaktuj się z obsługą klienta. Podaj dokładny termin wynajmu, lokalizację imprezy, a także dokładny czas wynajmu. Może to być godzina, jeden dzień, a nawet kilka dni. Istotne są także informacje dotyczące ewentualnego zapotrzebowania na dodatkowe sprzęty i akcesoria – oświetlenie, przewody czy barierki. Możesz wynająć jedynie podesty sceniczne, bądź zdecydować się na wypożyczenie kompleksowej sceny wraz z całym oświetleniem i obsługą techniczną. Podanie tych informacji pozwoli na przygotowanie oferty i przesłanie jej na Twój adres mailowy.

W ofercie Eventserwis znajdują się podesty o wymiarach 2mx1m z możliwością regulacji wysokości od 20 cm do 1,8m. Pozwala to na stworzenie sceny dokładnie takiej, jakiej wymaga dana impreza czy wydarzenie kulturalne. Istotny jest fakt, że wszystkie wypożyczane podesty posiadają atesty i certyfikaty, poświadczające 100% bezpieczeństwa użytkowania. Scena mobilna jest szybka w montażu i daje wiele możliwości. Standardowe wymiary mobilnej sceny to 8x6m lub 6x5m. Stworzona jest ona z lekkich elementów konstrukcyjnych, co ułatwia nie tylko montaż, ale także transport. Nadaje się do organizacji niewielkich, kameralnych koncertów. Na większe imprezy natomiast możliwe jest wypożyczenie dużej sceny o wymiarach 12mx12m, z dachem dwuspadowym. Świetnie nadaje się ona na wszelkie imprezy plenerowe. Aby dobrać odpowiednią wielkość sceny do danej imprezy, konieczne jest określenie, ile osób będzie na niej występować, czy potrzebne będzie zaplecze, a także jak dużą publiczność przewiduje się na imprezie. To wszystko ma znaczenie dla określenia nie tylko szerokości sceny, ale także jej wysokości.

Oprócz wynajmu sceny, Eventserwis oferuje także możliwość wypożyczenia specjalnego zadaszenia, które może się przydać na wypadek nagłego załamania pogody. Na uwagę zasługuje także kompleksowa obsługa imprez, oferowana przez firmę Eventserwis.Wraz ze sceną, możesz wynająć spektakularne oświetlenie, ale także barierki ochronne, które przydadzą się szczególnie w przypadku dużych imprez masowych.

 


Source link

Leave a Comment