imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Wyleczenie ze wszystkich nowotworów cz. 1 

a-60-968x630

Strona główna > Zdrowie > Wyleczenie ze wszystkich nowotworów cz. 1 Wyleczenie ze wszystkich nowotworów cz. 1 Ola Gordon Zdrowie 1

Nowe badania wykazują, że jest jedna przyczyna wszystkich nowotworów. Ta książka podaje dokładne wskazówki wyleczenia z nich.

W tym ponad 100 historii przypadków osób wyleczonych.

Plus dwa rewolucyjne obwody elektroniczne, jeden do diagnozowania i monitorowania postępu, i drugi do zaperowania / wybijania pasożytów i bakterii!

Dr Hulda Regehr Clark

The Cure For All Cancers [1993]

Including Over 100 Case Histories of Persons Cured

Plus two revolutionary electronic circuits, one to diagnose and monitor progress, the other to zap parasites and bacteria!

Hulda Regehr Clark, Ph.D.,N.D.

Tłum. Ola Gordon

Z raka można teraz WYLECZYĆ, nie tylko leczyć

Nie jesteśmy przyzwyczajeni by myśleć o leku na raka. Myślimy o remisji jako jedynej możliwości. Ale ta książka nie jest o remisji. Jest o wyleczeniu. Jest cz 1 to możliwe dlatego, że w 1990 odkryłam prawdziwą przyczynę raka. Przyczyną jest pewien pasożyt, na którego istnienie odkryłam dowód w każdym przypadku raka niezależnie od rodzaju raka.

Dlatego raka płuc nie wywołuje palenie, raka jelita grubego nie wywołuje dieta uboga w błonnik, raka piersi nie wywołuje dieta o dużej zawartości tłuszczu, siatkówczaka nie wywołuje rzadki gen, i raka trzustki nie wywołuje konsumpcja alkoholu. Mimo że wszystkie one są czynnikami przyczyniającymi się do nich, ale nie są ich PRZYCZYNAMI. Kiedy znalazło się prawdziwą przyczynę, oczywiste staje się wyleczenie. Ale czy to zadziała? Postalwiłam sobie cel 100 przypadków do wyleczenia z raka zanim opublikowałam swoje odkrycia. To zakończyłam w grudniu 1992. Odkrycie przyczyny i wyleczenie ze wszystkich nowotworów przeszły próbę czasu i wszystko jest w niniejszej książce.

Możesz nie mieć czasu

żeby przeczytać całą książkę kiedy masz raka i masz wyznaczoną operację, chemioterapię albo naświetlanie. Możesz chcieć pominąć pierwsze strony, które opisują jak pasożyt i rozpuszczalnik wywołują rozwój raka. Przejdź od razu do wskazówek do usunięcia pasożyta ziołami (przepis s. 19) albo elektrycznością (zapper s. 30). Stosowanie ziół wraz z zapperem jest najlepsze. Zabiera tylko kilka dni żeby się wyleczyć z raka niezależnie od rodzaju jaki masz. Nieważne jest jak daleko rozwinął się rak – jeszcze możesz zatrzymać go natychmiast.

Kiedy już zatrzymasz raka, możesz zainteresować się wyzdrowieniem (cz. 2). Przeczytaj historie przypadków by zobaczyć jak łatwo jest zatrzymać nawet nowotwory terminalne (cz. 3). Dowiedz się od nich żeby uniknąć błędów.

Czy to oznacza rezygnację z chirurgii, naświetlania czy chemioterapii? Tak, po wyleczeniu raka dzięki tej metodzie, on nie powróci. To nie jest leczenie raka: to jest wyleczenie! Ale jeśli nie chcesz rozgniewać lekarza, możesz też stosować się do jego zaleceń. Ostrożnie, żebyś nie stracił/a żadnych ważnych anatomicznych części w czasie operacji, gdyż możesz potrzebować ich później kiedy będziesz zdrowy/a!

Pamiętaj, że onkolodzy to dobrzy, wrażliwi, współczujący ludzie. Oni chcą dla ciebie najlepiej. Nie mają sposobu poznania prawdziwych powodów i wyleczenia raka, gdyż tego dla nich nie opublikowano. Postanowiłam opublikować to najpierw dla ciebie, żebyś szybciej mógł zwrócić na to uwagę.

Pozwala się kopiować każdą część tego dokumentu dla celów niekomercyjnych, pod warunkiem zamieszczenia oryginalnej informacji o prawach autorskich i nazwiskiem autora.

© Copyright 1993 by Hulda Regehr Clark, Ph.D., N.D.

Do Czytelnika:

Wyrażone w tej książce opinie i wnioski są moje, i jeśli nie wyrażono inaczej, wyłącznie moje. Opierają się one na moim badaniu naukowym i na konkretnych badaniach przypadków obejmujących moich klientów. Proszę zauważyć, że każdy człowiek jest unikalny i może inaczej reagować na opisane tu metody leczenia. Czasem podaliśmy zalecane dawki w konkretnych przypadkach.

Przedstawione tu metody nie mają na celu zastąpienia innych konwencjonalnych metod leczenia. Proszę konsultować swojego lekarza.

W książce wykazałam istnienie zanieczyszczeń w żywności i innych produktach. Te zanieczyszczenia wykryto przy użyciu mojego pomysłu znanego jako Syncrometer.TM Instrukcje do zbudowania i używania tego urządzenia są w książce. Dlatego każdy może powtórzyć opisane badania i zweryfikować dane.

Syncrometer jest dokładniejszy i bardziej wszechstronny niż najlepsze istniejące metody. Przedstawiam też metodę określenia stopnia dokładności. Ale w tej kwestii daje tylko wyniki pozytywne lub negatywne, nie określa ilościowo. Szansa fałszywie pozytywnego czy fałszywie negatywnego wyniku jest ok. 5%, co można zmniejszyć powtarzając badanie.

W interesie publicznym jest wiedzieć kiedy butelka jednego produktu pokazuje pozytywny wynik na poważne zanieczyszczenia. Jeśli tak, to najlepiej jest unikać wszystkich buteleczek tego produktu, i to wielokrotnie zalecam. Te zalecenia powinno się interpretować jako ostrzeżenie i ochronę społeczeństwa, a nie pokazywać statystycznie istotną analizę. Mam żarliwą nadzieję, że producenci wykorzystają zawarte w tej książce nowe techniki elektroniczne do wytwarzania czystszych produktów niż wcześniej.

Podziękowania

Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania dla Franka Jerome, DDS, za wypożyczenie mi swojej kolekcji slajdów z pasożytami. Gdyby nie wykonał slajdu Fasciolopsis buskii w latach studenckich, i gdyby nie przechowywał dobrze slajdów przez 3 dekady, w końcu nie wypożyczył mi ich w hojnej propozycji, to nie dokonano by żadnego z tych odkryć. Co więcej, większość tcy pacjentów z HIV/AIDS nie mogłoby odzyskać zdrowia bez jego pomysłu nowej stomatologii bez metalu. Podziękowania należą się też jego małżonce, Lindzie, za cierpliwość i chęć słuchania o niwych pomysłach. I bardzo specjalne podziękowania dla nieżyjącej już dr Mary L Austin, za jej codzienne wsparcie, i która do wieku 97 lat, miała zdumiewający otwarty umysł. Kolejne szczególne podziękowania dla mojego syna, Geoffreya, którego sugestie, ekspertyza IT, pomoc z instrumentacją i redagowaniem były niezastąpione i bardzo doceniam.

W 1996, współpraca z Patricia Connolly Gorzen umożliwiła nasze odkrycie toksyn dentystycznych i lepsze praktyki stomatologiczne. To doprowadziło do poprawy możliwości przeżycia wielu nieuleczalnie chorych pacjentów.

Spis treści

STRESZCZENIE

CZĘŚĆ 1: PRZYCZYNA

Przywra – pasożyt wywołujący raka

Przywry i alkohol izopropylowy

Teraz masz raka

Wybij pasożyty, wylecz się z raka

Ziołowe remedia niszczące pasożyty

Procedura na wyleczenie

Alternatywy?

Przepis na wyleczenie z raka

Program na życie bez pasożytów

Program dla dzieci

Piołun i goździki

Oczyszczaj też zwierzęta domowe

Program oczyszczania zwierząt domowych

Zapperowanie pasożytów

Tasiemczyca

Twarde tasiemce

Ciekawa sprawa glisty

Uduś maruderów

Zniknęły pasożyty, kolej na alkohol izopropylowy

Produkty zanieczyszczone alkoholem izopropylowym

Aflatoksyna B

Powstawanie guzów

Przyczyna choroby guzów

Co robią etapy tasiemca?

Co robią glisty?

Co robi miedź?

Co robią grzyby?

Obrona guza w organizmie

Co robi kobalt?

Co robi wanad?

Co robi kwas malonowy?

Co robią bakterie?

Bakterie działają w innych czynnikach wzrostu

Pokonaj bakterie wywołujące guza

Jak łagodne guzy stają się śmiertelnymi

Profilaktyka guzów profilaktyka raka

CZĘŚĆ 2: DOCHODZENIE DO ZDROWIA

Przykłady wyzdrowienia

Ogólne wyzdrowienie

1.Oczyść uzębienie

Wskazówki dla zdrowej jamy ustnej

Horrory metalowego uzębienia

Profilaktyka infekcji

Wylecz szczękę

Rodzina M / M-Family

Krok po kroku

2.Oczyść dietę

Dlaczego kwas malonowy jest zły?

Produkty wolne od malonatu

Produkty zawierające kwas malonowy

Detoks malonatu

Przygotowywanie posiłków

Wskazówki o żywności

Sprawdź swój postęp

3.Oczyść organizm

Usuń benzen

Przestań używać suplementy

Bezpieczne suplementy

Suplementy przeciwko malonatowi

4.Oczyść swój dom

Usuń freon i włókno szklane

Nienaturalne chemikalia

Trwaj w czystości

Mięso może być źródłem

Mleko może być źródłem

Seks może być źródłem

Krew może być źródłem

Mleko matki może być źródłem

Ślina może być źródłem

Zwierzęta domowe mogą być źródłem

Pytania biologiczne

Spojrzenie na jasną stronę

CZĘŚĆ 3: HISTORIE PRZYPADKÓW

JAK SIĘ BADAĆ

PRZEPISY KULINARNE

PRZEPISY – KOSMETYKI NATURALNE

PRZEPISY – ŚRODKI DO CZYSZCZENIA DOMU

NADZIEJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Prefacja

Od niepamiętnych czasów zdrowi ludzie trzymali chorych jako zakładników.

Szaman, uzdrowiciel mężczyzna i kobieta, zielarz i klinicysta wszyscy pod tym względem są do siebie podobni. Oni chcą trzymać dla siebie informacje o chorobach i dobrostanie i daleko od zwykłej osoby, żeby zawód lekarza mógł się rozwijać i być lukratywny. Zielarz nie mówił które zioła łagodziły przeziębienie czy wywoływały miesiączkę u kobiety (kontrola urodzeń) z obawy, że ludzie w potrzebie zdobyliby je i nie musieli płacić zielarzowi. Nowoczesna profesja medyczna pomija informacje o profilaktyce; próbuje uczynić samopomoc i proste leczenie nielegalnymi. To wydaje się niewłaściwe, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby zakaźne lub szeroko rozpowszechnione. Poniższy przykład pochodzi z tekstu o zielarstwie:

Ta kąpiel jest bezpieczną i rozsądną procedurą i okaże się najbardziej korzystna dla tych którzy są otyli i pragną bezpiecznie schudnąć. W połączeniu z leczeniem wewnętrznym mieszanką Fucus, ta metoda jest do rozważenia dla bardzo tęgich osób, i nie powinno się jej sprzedawać zbyt tanio. Poważnym błędem jest umieszczenie tego naukowego leczenia w tej samej klasie jak wiele reklamowanych panaceów na rynku. Błędem też jest pozwolić pacjentowi wiedzieć co stosujesz. Jeśli ktoś popełni ten błąd, straci klienta, który pójdzie prosto do drogerii po dostawy. [1]

Uważam, że przetrzymywanie chorych jako zakładników jest niemoralne, zasadniczo nieetyczne i należy z tym skończyć.

Poza sprawą moralną jest też praktyczna. To przyniosłoby dużo więcej korzyści społeczeństwu gdyby chorego szybko uratowano i przywrócono do produktywności. Zdrowe społeczeństwo przynosi ogromne korzyści każdemu z nas. I tak samo chore społeczeństwo ogromnie nam szkodzi, nawet kiedy jest na drugiej stronie planety. Tą książką oczekuję ujawnić tak dużo tajemnic jak mogę o przyczynie i wyleczeniu wszystkich nowotworów, ujawniając sprawę na pierwszym miejscu, a „zawodowe troski” na końcu.

Gatunek ludzki nie może już sobie pozwolić na zarabianie na chorobach. Podróże po świecie zmniejszają naszą planetę do wielkości naszych podwórek. Żeby zachować nasze podwórko czyste, sąsiedzi muszą trzymać w czystości swoje. Tak samo jest z trzymaniem naszych organizmów bez wirusów, bakterii i pasożytów. Wszyscy musimy być wolni od nich. Koncepcja zdrowia jako wąskiej profesjonalnej troski jest przestarzała.

Niniejsza książka ma być darem dla ludzkości. Proszę sektor publiczny i prywatny społeczności medycznej o nie tłumienie tej informacji, a szerzenie jej bez względu na zażenowanie czy odpowiedzialność za prostotę i nowość leczenia, pod warunkiem, że spełnia ono standardy prawdy.

[1] Shook, Dr. Edward E., Traktat o zielarstwie / Advanced Treatise in Herbology, Trinity Center Press, 1978, s. 172.

Streszczenie

Gatunek ludzki jest teraz ciężko zainfekowany pasożytami, szczególnie są to: przywra / motylica jelitowa Fasciolopsis buskii, przywra owczej wątroby Fasciola hepatica, bydlęca przywra trzustkowa Eurytrema pancreatica, przywra ludzkiej wątroby Clonorchis sinensis i powszechna glista Ascaris. Wzrost pasożytnictwa przywr jest spowodowany ustanowieniem nowego „rezerwuaru biologicznego” u bydła, drobiu i zwierząt domowych.

Jednocześnie wystąpiła mikrokontaminacja dostaw ludzkiej żywności pochodnymi przemysłu naftowego, są tu rozpuszczalniki, środki antyseptyczne i liczne produkty używane bezpośrednio w przemyśle spożywczym. W obecności alkoholu izopropylowego, F. buskii może zakończyć swój cały cykl życia w organizmie ludzkim, nie potrzebując ślimaka jako gospodarza pośredniego, jak to jest zwykle. Inne rozpuszczalniki wpływające na pasożytyzm obejmują: benzen, metanol, ksylen i toluen, które teraz występują jako pochodne w naszej żywności, i zanieczyszczają produkty takie jak pasta do zębów, płukanka do ust, balsamy i kosmetyki. Te rozpuszczalniki też zanieczyszczają paszę / karmę zwierząt, i dlatego odpowiadają za ustanowienie się nowego rezerwuaru biologicznego albo źródła skażenia przywrami.

Różne rozpuszczalniki gromadzą się preferencyjnie w różnych organach. Alkohol izopropylowy gromadzi się w wątrobie, skutkując zakończeniem cyklu życiowego Fasciolopsis iw wątrobie. To ustanawia proces złośliwy, a mianowicie wytwarzanie mitotycznego stymulatora, orto-fosfo-tyrozyny / OFT. OFT i różnorodne czynniki wzrostu są wytwarzane w ludzkich narządach gospodarza, być może na własny użytek pasożytów, nieumyślnie włączając ludzką tkankę w jej strefę wpływów. Obecność dorosłej przywry w wątrobie sygnalizuje produkcję OFT w odległym organie.

Ten organ wydaje się być wybierany na bazie DNA produkującego obecne tam bakterie, jak i konkretne substancje rakotwórcze.

Różnicą między osobami gromadzącymi alkohol izopropylowy i tymi które szybko go metabolizują, jest obecność u tych pierwszych aflatoksyny B. Występowanie aflatoksyny B i alkoholu izopropylowego w wątrobie powoduje powstanie ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej / human Chorionic Gonadotropin (hCG). HCG występuje wtedy w całym organizmie i tworzy się OFT. Aflatoksyny są substancjami skażającymi naszą żywność i mogą też być produkowane in situ poprzez hodowlę grzybni odmian kropidlaka / Aspergillus.Takie hodowle grzybni widzi się tylko w obecności miedzi!

Wit. C ulega utlenieniu i staje się bezużyteczna w obecności glisty / Ascaris.

Wybicie wszystkich pasożytów wraz z larwami razem z usunięciem alkoholu izopropylowego i substancji rakotwórczych ze stylu życia pacjenta skutkuje niezwykłym wyzdrowieniem zauważalnym już w ciągu tygodnia. Raka można usunąć w bardzo krótkim czasie oczyszczając nasze zwierzęta na mięso i zwierzęta domowe z przywr, i monitorując całą żywność i paszę co do rozpuszczalników. Zaprzestanie konsumpcji mykotoksyn i narażania na miedź, kobalt i wanad ma zasadnicze znaczenie dla regresji nowotworu / guza.

Ponieważ stadia rozwojowe przywry jelitowej znajdują się we krwi, mleku matki, ślinie, nasieniu i moczu, i można je zobaczyć bezpośrednio w tych płynach ustrojowych za pomocą mikroskopu niskiej mocy, wynika z tego, że ten pasożyt może być przenoszony drogą płciową, a także przez całowanie w usta i karmienie piersią. Ale u przyjmującego może wystąpić rak tylko jeśli w jego organizmie zgromadził się alkohol izopropylowy.

Powszechny gatunek bakterii, Clostridium, wytwarza alkohol izopropylowy w przewodzie pokarmowym i pod plombami dentystycznymi. Można się ich pozbyć przyjmując suplement betainę i usunięcie plomb.

Wszystkie informacje techniczne tu przedstawione można zdobyć dzięki urządzeniu pn. Syncrometer.TM Stosowane tu metody omówione są w części Jak się zbadać. Prosty obwód jest też opisany, który może zbudować nowicjusz, i umożliwia każdemu odtworzyć moje wyniki.

THE CURE FOR ALL CANCERS

POKAZ MODY 2001

Teraz kiedy każdy ma raka, modna jest łysina!

Tak, tu chodzi o modę, która stała się praktyczna dla amerykańskich pacjentów z rakiem.

Częścią tragedii raka jest to, że teraz przyjmujemy go za normę.

Cdn.

Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon

leczenierak
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment