imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Współpraca Hisense z Xbox umożliwia wprowadzenie najnowocześniejszych monitorów laserowych do branży gier

photo1_0.jpg


QINGDAO, Chiny, 8 marca 2024 r. /PRNewswire/ — Koncern Hisense, międzynarodowa korporacja specjalizująca się w elektronice użytkowej i sprzęcie AGD, oficjalnie poinformowała o nawiązaniu współpracy z marką Xbox. Partnerstwo to ma na celu podniesienie jakości gier i rozrywki w domu dzięki najnowocześniejszej technologii monitorów wykorzystujących technologię laserową.

Jak przystało na pioniera w sektorze technologii ekranowych, Hisense przybliża użytkownikom przyszłość tej branży. Nawiązanie współpracy pomiędzy czołowym producentem monitorów laserowych i właścicielem konsoli Xbox oznacza dla społeczności graczy zupełnie nowy poziom wrażeń. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu ponad 100-calowego ekranu, z którego konsumenci mogą korzystać w domu, zyskując realistyczne odwzorowanie kolorów i wciągające środowisko gry.

„Celem Hisense jest zaoferowanie nie tylko najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowych rozwiązań zaprojektowanych specjalnie z myślą o grach i domowej rozrywce – oświadczył Jerry Liu, wiceprezes Hisense International. – Dzięki współpracy z programem >>Zaprojektowano dla Xbox<<, pragniemy jeszcze bardziej podnieść poziom wrażeń płynących z gier i umożliwić użytkownikom gier na całym świecie czerpanie przyjemności z ponad 100-calowego wyświetlacza”.

Odbiorcy będą mogli bezproblemowo podłączyć swoją konsolę Xbox do monitorów z technologią Hisense Laser i cieszyć się wyjątkowo realistycznymi efektami, które na nowo zdefiniują charakter sesji gamingowych, zapewniając wyjątkową klarowność i precyzję w każdym momencie rozgrywki.

Technologia trybu gry Hisense zastosowana w monitorach laserowych zapewnia płynne i intensywne w odbiorze wrażenia w grach dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania i automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia. Producent zamierza nieustannie oferować swoim klientom doskonałe możliwości wizualne i przyjazne dla środowiska wyświetlacze, mając na celu transformację domowej rozrywki i kreowanie niezapomnianych wrażeń.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. W ostatnim czasie firma Hisense notuje dynamiczny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2357853/photo1.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2357139/photo2.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment