imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Współczesna polityka światowa a III RP

aauu

Strona główna > Polska > Współczesna polityka światowa a III RP Współczesna polityka światowa a III RP AdRo203 Polska 1

W obecnej chwili punkt ciężkości problemów zogniskował się na bliskim wschodzie. Narasta groźba wielkiego konfliktu, przeradzającego się w III wojnę światową (http://endoftheamericandream.com/archives/if-the-u-s-and-iran-go-to-war-tens-of-thousands-of-missiles-will-rain-down-on-israel). W Jerozolimie odbywa się szczyt doradców USA, Rosji i Izraela dotyczący sytuacji w regionie. Netanjahu próbuje skłonić Stany do ataku na Iran, a Rosję do co najmniej neutralności w zbliżającej się konfrontacji.

O ile wpływ premiera Izraela na USA jest nie do przecenienia, o tyle w przypadku Rosji jest on znacznie ograniczony. Jednakowoż źródło chaosu, napięć i konfrontacji na całym obszarze świata, tkwi właśnie w Waszyngtonie, który de facto rządzony jest przez żydowską kamarylę tak zwanego „deep state” oraz neokonserwatystów (trockistów). I to w ich rękach znajduje się klucz do przetrwania lub zagłady świata.

W swych najnowszych artykułach (https://www.paulcraigroberts.org/2019/06/22/as-we-face-armageddon-the-western-world-is-leaderless/, https://www.paulcraigroberts.org/2019/06/23/bolton-is-in-israel-confering-with-netanyahu-how-to-provoke-us-attack-on-iran/) dr Paul Craig Roberts po raz kolejny wzywa Rosję i Chiny do twardej polityki względem Waszyngtonu, gdyż tylko taki język jest tam rozumiany.

Już od kilku lat nawołuje on Chiny do „rzucenia na kolana Stanów” w zakresie gospodarczym, rozsądnie argumentując to tym, że z dwojga złego lepszy jest chaos ekonomiczny wywołany jednorazowym pozbyciem się astronomicznej ilości amerykańskich obligacji będących w posiadaniu Pekinu, niż nuklearna zagłada planety. Niestety Chińczycy dumni z tego, że „grają w szachy z przeciwnikiem zdolnym jedynie do rozgrywania warcabów”, z koronkową dokładnością i żółwim pośpiechem konstruują nowy szlak jedwabny i schematy stopniowego pozbywania się amerykańskiego długu, ignorując fakt, że przeciwnik co prawda przegrywa tą „grę”, ale jest w posiadaniu karabinu maszynowego (czytaj broni nuklearnej), którego nie zawaha się użyć w razie „mata”.

Niewiele lepiej prezentuje się sytuacja w Rosji, gdzie miękkość Putina w stosunku do bezczelnych Amerykanów dawno już przekroczyła granice dyktowane ostrożnością w rozgrywkach z niepoczytalnym przeciwnikiem uzbrojonym w broń jądrową, a zaczyna przypominać słynny okres „apeasementu” z 1938 roku stosowany przez Zachód w odniesieniu do III Rzeszy.

Putin coraz bardziej odgrywa rolę „dobrego cara” i jak jedyny rosyjski grzyb w żydowskim barszczu robi dobrą minę do złej gry, firmując tym samym wszystkie poczynania coraz bezczelniejszego miejscowego żydostwa. Szczególnie widoczne to jest w „rosyjskich” mediach publicznych, gdzie osobnicy pokroju Kisielowa, czy Sołowiowa przekonali już Rosjan, że jedno z najbardziej zbrodniczych państw w dziejach świata (ZSRR), to dzieło i duma ich rąk! I tak największa ofiara tego zbrodniczego molocha, jaką bez wątpienia byli Rosjanie dała się przekonać, że jest autorem tego godnego podziwu przedsięwzięcia! Przy czym idealnie wpisuje się w tą strategię działalność judeo-patriotycznego reżimu w Warszawie stawiającego znak równości pomiędzy Rosją a żydokomuną.

Jeszcze gorzej przedstawia się sytuacja na Ukrainie, gdzie żydowski reżim w sojuszu z Banderowcami doprowadził do całkowitego unicestwienia gospodarki tego kraju. Obłąkani Banderowcy gotowi są na wszystko, byle umożliwić im mordowanie tych którzy nimi nie są, jak np. Rosjanie, Polacy, Węgrzy itd. Brak jakichkolwiek narodowych elit w krajach słowiańskich umożliwia żydom pchanie do konfrontacji bratnich w swej naturze narodów.

W odniesieniu do III RP, oczywiście zawsze istnieje możliwość dopuszczenia do władzy „europejczyków” z PO, aby umożliwić im dokończenie likwidacji Polski zgodnie z interesami „wielkiej rzeszy judeo-germańskiej”.

Za: https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

III RPNowopolskiPolska neokolonią syjonizmu
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment