imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Will Smith zrezygnował z członkostwa w Hollywoodzkiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej

ymrpy35ebazipx2z5zc7w5qermknbe6z.jpg


Amerykański aktor Will Smith zrezygnował z członkostwa w Hollywoodzkiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej po tym, jak spoliczkował prezentera Chrisa Rocka podczas gali rozdania Oskarów – poinformował w sobotę Reuters.

“Aktor Will Smith zrezygnował z Hollywood Academy of Motion Picture Arts and Sciences po tym, jak spoliczkował prezentera Chrisa Rocka podczas ceremonii rozdania Oscarów” – podał Reuters powołując się na oświadczenie aktora, opublikowane w amerykańskim tygodniku rozrywkowym “Variety”.

 

– Zdradziłem zaufanie Akademii. Pozbawiłem innych nominowanych i zwycięzców możliwości świętowania i bycia uhonorowanym za ich niezwykłą pracę – przekazał Will Smith w opublikowanym oświadczeniu. Więc rezygnuję z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej i zaakceptuję wszelkie dalsze konsekwencje, które Rada uzna za stosowne – dodał aktor.

 

ZOBACZ: Oscary 2022. Will Smith najlepszym aktorem pierwszoplanowym. Polski film bez statuetki

 

Smith w swoim oświadczeniu napisał, że lista tych, których skrzywdziłem, jest długa. Obejmuje Chrisa, jego rodzinę, wielu moich drogich przyjaciół i bliskich, wszystkich, którzy byli na widowni lub w domu – napisał Will Smith w tekście opublikowanym przez branżowy magazyn “Variety”.

Will Smith spoliczkował Chrisa Browna

W trakcie tegorocznej gali rozdania Oscarów prowadzący ją Chris Brown w pewnym momencie zażartował z żony Willa Smitha – Jady Pinkett-Smith. Komik powiedział, że nie może się doczekać doczekać się filmu “G.I. Jane 2” – komentując ogoloną głowę aktorki. Pinkett-Smith cierpi na łysienie plackowate, do czego przyznała się w ubiegłym roku.

Żart wyjątkowo nie przypadł do gustu Willowi Smithowi, który wszedł na scenę i spoliczkował Chrisa Browna. 

 

– Will Smith właśnie spuścił mi łomot – próbował zażartować Chirs Rock. – Nie wymawiaj imienia mojej żony swoją p*******ną gębą – odpowiedział mu aktor krzycząc z widowni.

mst//PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment