imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Wieści z Chin i nie tylko

Strona główna > Wyróżnione > Wieści z Chin i nie tylko Wieści z Chin i nie tylko Lotna Wyróżnione, Zdrowie 8

Na temat epidemii coronavirus powiedziano już bardzo wiele, spekulacjom i prognozom końca nie widać.

Zdania są podzielone:

Jedni twierdzą, że to nic takiego, tylko niepotrzebne szerzenie paniki, podobnie jak to było z grypą N1H1, która, wygląda na to, że w Polsce została uznana za nieistniejącą. Nie była to z pewnością pandemia, ale rekonwalescenci odczuwają efekty powikłań po tej grypie do dnia dzisiejszego. Na szczęście, dzięki Ewie Kopacz, Polaków ominęły niepotrzebne szczepienia, co być może, jest największą zasługą Ewy Kopacz w jej całej karierze politycznej.

Oczywiście, jak w każdej nagłaśnianej epidemii chodzi o to, aby obowiązkowo zaszczepić jak największą ilość osób, bo wiadomo, ze każda szczepionka to zyski dla firm farmaceutycznych. Przy okazji będzie także pretekst do tego, aby zabronić handlu żywnością na straganach, bo to ponoć targ miał być miejscem, z którego rozprzestrzenił się wirus.

Inni – wręcz przeciwnie, są bardzo przestraszeni i nawołują do szczelnego zamknięcia granic, co w przypadku pojawienia się nowego wirusa, który na dodatek ze swojej natury ma tendencje do łatwych mutacji (czyniących szczepionki nieefektywnym), bez znanej liczby zachorowań i procentu umieralności – byłoby działaniem bardzo rozsądnym Z tego co wiem, zarówno rząd polski, jak i kanadyjski podchodzi do kwestii profilaktyki, czyli zamknięcia granic i kwarantanny, bardzo nonszalancko.

Wiadomo, że jest to wirus wyprodukowany w laboratorium, opatentowany, podobnie jak wyprodukowane w laboratoriach i opatentowane były wirusy SARS, nile virus, świńskiej i ptasiej grypy i inne, z wirusem HIV na czele. Ponoć uczony w Indii wykrył, że coronavirus ma „wkładkę” wirusa HIV. Jeśli to prawda, to mogłoby to oznaczać, że wirusem HIV możnaby się zarazić w ten sam sposób jak zarażamy się grypą.

Miasto Wuhan, w którym zaczęła się epidemia posiada laboratoria zajmujące się produkcja broni biologicznej, skąd wirus mógł się wydostać. Poza tym miasto to jest jednym z pierwszych, które zastosowało eksperyment na mieszkańcach z siecią 5G, dzięki czemu system odpornościowy osób tam mieszkających mógł zostać poważnie osłabiony, co ułatwiło i zwiększyło zachorowalność.

No cóż, Chiny są daleko, choć w dzisiejszych czasach już nie aż tak daleko, zachorowalność występuje od tygodnia do dwóch od momentu zakażenia, tak że niewiele wiadomo i nie należy siać strachu. Sama staram się zachować spokój i analizować wieści, które podają media głównego nurtu i alternatywne z różnych krajów.

Niemniej jednak, dzisiaj trafiłam na filmik skomponowany przez polskiego YouTubera, który powstał po kilkugodzinnym przeszukaniu Internetu.
Doprawdy, radzę obejrzeć ten filmik, póki jest to możliwe. Powiem tylko tyle, że sytuacja nie wyglada różowo.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OucDQCQU5KI]

Lotna

Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść — Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. — Zorian Dołęga Chodakowski (1784-1825)
Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell

Avatar: Vladimir Kush „Heavenly Hunting”

coronaviruskoronawirus
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment