imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Wielkie kłamstwa rządu PiS zaprzeczające haniebnym czynom i decyzjom stały się regułą !!!

Strona główna &gt Polska &gt Wielkie kłamstwa rządu PiS zaprzeczające haniebnym czynom i decyzjom stały się regułą !!! Wielkie kłamstwa rządu PiS zaprzeczające haniebnym czynom i decyzjom stały się regułą !!! Jan Polska 0

PiS-owski „ludek głupi kupuje” ( tak o Polakach mówią między sobą „żydzi”, a ujawnił to powiedzenie Jacek Kurski z PiS-u, kierujący obecnie telewizją publiczną) każde kłamstwo z ust najwyższych przedstawicieli PiS-u, zaprzeczające podejmowanym haniebnym decyzjom i czynom. PiS doszedł do władzy na oszukańczych hasłach patriotycznych, które okazały się dobrym sposobem na uśpienie czujności Polaków.

Poparcie Hierarchii Kościoła Katolickiego, w tym środowiska Radia Maryja i większości kleru wyłączyło „ludziom umysły” i umożliwiło uzyskanie PiS-wi większości w Sejmie, a następnie realizację polityki na szkodę Polski i Polaków. Wielu przedstawicieli Kościoła jak np. ks. infułat Ireneusz Skubiś twierdziło, że rząd PiS-u, to jest najlepszy rząd, ponieważ wszyscy ministrowie przystępują do komunii !?

Hierarchia Kościoła i większość kleru ponosi więc nie tylko odpowiedzialność za skolonizowanie Polski przez Zachód przy pomocy Solidurności, ale także za obecne gwałtowne przyspieszenie rozpadu państwowości, realizowane przez rząd PiS, który łamie zdecydowaną większość swoich obietnic wyborczych.

Do decyzji na szkodę Polski i Polaków należy zaliczyć m.in:

 • Podpisanie Umowy CETA z Kanadą, której długookresowe konsekwencje są podobne do podpisania Traktatu Lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego.
 • Wydatne zwiększenie możliwości grabieży Polaków przez instytucje finansowe, głównie banki, przy braku przestrzegania i implementacji nawet Dyrektyw UE w tym zakresie.
 • Dopinanie przepisów pozwalających eksmitować ludzi na bruk, zarówno z mieszkań czynszowych, jak i spółdzielczych.
 • Wyłączenie Polaków z obrotu polską ziemią i oddanie możliwości wykupu ziemi Kościołowi Katolickiemu, gminom żydowskim i innym związkom wyznaniowym, tak jakby były one instytucjami biznesowymi.
 • Wprowadzenie przymusowych szczepień w Polsce jako w jednym z nielicznych krajów na świecie.
 • Wprowadzanie podatku katastralnego, co razem z innymi obciążeniami finansowymi i podatkowymi doprowadzi do pozbawienia majątku większości Polaków, tak jak pozbawiono Niemców w Republice Weimarskiej po I wojnie światowej.
 • Nakręcenie w świecie nagonki na Polaków i Polskę, w związku z ustawami o IPN i reprywatyzacji, za czyny niepopełnione, przez Prezydenta Dudę, Premiera Morawieckiego i „polski” MSZ w celu wyłudzenia horrendalnych odszkodowań od Polski.
 • Próby przejęcia i sprzedaży w obce ręce polskich lasów.
 • Skupienie w jednej spółce całości zarządzania wodą pitną w Polsce i podpisanie tajnych umów z Izraelem umożliwiających przejmowania zarządzania i własności ujęć wody w Polsce.
 • Wiele zakupów zagranicznych ( np. gazu i ropy), w tym zbrojeniowych realizowanych jest po znacznie zawyżonych cenach, często kilkakrotnie.
 • I wiele innych.

I ostatnia decyzja wielkiej wagi podjęta w tajemnicy przed Polakami przez Premiera Morawieckiego, który zgodził się na zalew Polski imigrantami zapewniając warunki lepsze niż w krajach zachodnich i niż posiadane przez Polaków w Polsce. Prezentuje to poniższy artykuł.

Zareagowała na to tylko jedna osoba w polskim parlamencie – Krystyna Pawłowicz. Jej list do Premiera z pytaniami i omówienie prezentujemy poniżej w drugim artykule.

Redakcja KIP

Ukrywana deklaracja z Marrakeszu. Premier Morawiecki jak Lech Wałęsa jest przeciw, a nawet za… migracją

Węgry odrzucają, Polska podpisuje skrajnie proimigrancką Deklarację z Marrakeszu i ukrywa

Premier Morawiecki jak Lech Wałęsa: jest przeciw, a nawet za… migracją

Sygnowanie przez Polskę deklaracji końcowej z Marrakeszu ZOSTAŁO UKRYTE PRZED POLSKĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ. W innych językach jest multum informacji o tej konferencji – po polsku zasłona milczenia. Węgry odrzuciły ten dokument jasno i pryncypialnie uzasadniając swoje stanowisko.

Była to konferencja współorganizowana przez Komisję Europejską.

Podpisały deklarację takie państwa:

WE , Ministers of Foreign Affairs, of the Interior, of Integration, in charge of Migration and high representatives of the

following countries:, AUSTRIA, BELGIUM, BENIN, BULGARIA, BURKINA FASO, CABO VERDE, CAMEROON, CENTRAL AFRICAN REPUBLIC, CHAD, CONGO, CÔTE D’IVOIRE, CROATIA, CYPRUS, CZECH REPUBLIC, DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE CONGO, DENMARK, EQUATORIAL GUINEA, ESTONIA, FINLAND, FRANCE, GABON, GAMBIA, GERMANY, GHANA, GREECE, GUINEA, GUINEA

BISSAU, IRELAND, ITALY, LATVIA, LIBERIA, LITHUANIA, LUXEMBOURG, MALI, MALTA, MAURITANIA, MOROCCO, NETHERLANDS, NIGER, NIGERIA, NORWAY, POLAND, PORTUGAL, ROMANIA, SÃO TOMÉ AND PRÍNCIPE, SENEGAL, SIERRA LEONE, SLOVAKIA, SLOVENIA, SPAIN, SWEDEN, SWITZERLAND, TOGO, TUNISIA and UNITED KINGDOM; High Representative of the Union

for Foreign Affairs and Security Policy and European Commissioner for Migration, Home Affairs and Citizenship ; and high representatives of the Economic Community of West African States Commission ; and Algeria and Libya as observer countries ; MEETING the 2nd May 2018 in Marrakesh , at the invitation of the Kingdom of Morocco.

Nasz premier niczego nie odrzuca. Nasz premier ma swoje wizje. Nasz premier jest za, a nawet przeciw. Nieszczęsnaś Polsko… Żeby chociaż okazywał się mężczyzną i odważnie przedstawiał swoje pomysły społeczeństwu… IDENTYCZNIE SKRYWAŁA POWZIĘTE ZOBOWIĄZANIA CO DO PRZYJMOWANIA TYSIĘCY MIGRANTÓW – EWA KOPACZ. Różnica jest tylko w wyrafinowaniu sztuczek ukrywających to, co się robi.

TEKST DEKLARACJI z MARRAKESZU (2.05.2018 r.)

 • https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf

Nadchodzi chyba nieunikniony czas protestów społecznych przeciwko tajnej migracyjnej polityce rządu. To jest moment analogiczny do tego, gdy przed wyborami 2015 zaczynały się w całej Polsce masowe wiece i marsze przeciwko przyjmowaniu migrantów islamskich. Historia się powtarza…

Wawel24

Źródło: Salon24.pl , 24.06.2018

Za: http://www.polishclub.org/2018/06/28/ukrywana-deklaracja-z-marrakeszu-premier-morawiecki-jak-lech-walesa-jest-przeciw-a-nawet-za-migracja/

Premiera MM realizacja polskiego multi-kulti,czyli potajemne machinacje wbrew elektoratowi

Wczoraj napisałem notkę o machinacjach rządowych związanych z pozorowaniem niesprowadzania muzułmańskich migrantów zarobkowych do Polski. Wygląda na to, iż polityka migracyjna, naturalizacyjna i zatrudnieniowa premiera Morawieckiego powoli rozjeżdża się z założeniami programowymi z jakimi PIS szedł do wyborów w 2015 r. To są kombinacje, realizacje prywatnej, jednostkowej, konstruowanej w ukryciu przed społeczeństwem wizji rozwoju Polski zrodzonej w głowie premiera.

Działania by rozjaśnić owe wszystkie tajemne posunięcia, które w świetle dnia boi się stawiać nasz premier – działania takie podjęła poseł K.Pawłowicz i A.Sobecka.

Wszystko idzie w bardzo niepokojącym kierunku. Oficjalne media stwarzają wrażenie, iż Polska działa wspólnie z Węgrami w kwestii migracyjnej. Tymczasem…

Tymczasem 2 maja w Marakeszu optymalnie proimigrancką Deklarację konferencji ministerialnej Polska podpisała. Węgry odmówiły podpisania jasno i ostro argumentując dlaczego uważają ją za groźną dla Węgier i Europy. Premier Mateusz i jego rząd żadnych zagrożeń nie widzieli. I tak będzie już zawsze. To nie ten człowiek, to nie ci ludzie. To nie na nich głosowaliśmy.

Sygnowanie przez Polskę deklaracji końcowej z Marrakeszu ZOSTAŁO UKRYTE PRZED POLSKĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ. W innych językach jest multum informacji o tej konferencji – po polsku zasłona milczenia. Nasz premier to bardzo spry…, tzn. pragmatyczny ?

? człowiek. Nauczony doświadczeniem hałasu o tchórzliwy atak na dr Ewę Kurek będzie nasz premier razem ze swoim otoczeniem skrywał ze swoich różnych przyszłych posunięć i decyzji tyle, ile się da. Czekają nas rządy „genialnego”, „wizjonerskiego” machinatora o którego działaniach będziemy dowiadywali się post factum… Człowieka działającego po cichu i w cieniu. Co innego mówiącego na akademiach „ku czci” i „wiecach wyborczych” a co innego czyniącego w swoim gabinecie i swoim wąskim kręgu „współpracowników”. Ale konsekwentnego do bólu. Obawiam się tylko, że do bólu… naszego.

* * *

” Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera opublikowała treść listu, jaki w środę wysłała do premiera Mateusza Morawieckiego. Posłanka PiS twierdzi w nim, że polski rząd w tajemnicy sprowadził imigrantów do Polski.

Decyzję o wysłaniu listu Pawłowicz postanowiła przedstawić do opinii publicznej w piątek rano, publikując przy okazji treść pisma. Krytykuje w nim politykę rady ministrów, zarzucając łamanie jednej z najważniejszych obietnic wyborczych – o nie wpuszczaniu imigrantów na terytorium RP. Swoje zarzuty opiera na podstawie informacji przekazanych przez obywateli, którzy mieli zgłosić swoje obawy o zwiększającym się napływie migrantów i uchodźców.

Posłanka prosi szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego by odpowiedział na 16 zadanych przez nią pytań, które dotyczą m.in.:

 • środkach podjętych przez polski rząd w celu zwalczenia mafii migracyjnej, przemycającą przez polskie granice uchodźców oraz imigrantów
 • zawarcia przez Polskę umowy dwustronnej z Uzbekistanem na przyjęcie pracowników z tego państwa oraz innymi krajami azjatyckimi, co miała pochwalić kanclerz Niemiec Angela Merkel
 • przyznawania wyższych płac imigrantom niż polskim pracownikom, osobom pozostającym na zasiłku dla bezrobotnych czy też na emeryturze
 • czy imigrantom z Azji będą przysługiwały takie same świadczenia socjalne, jak polskim rodzinom, w tym program „500+” oraz możliwość sprowadzania swoich rodzin do Polski
 • czy sprowadzanie do Polski taniej siły roboczej z innych państw nie pogorszy statusu pracowniczego Polaków
 • czy na chińskim okręcie, który ostatnio zacumował w polskim porcie, znajdowali się uchodźcy
 • czy Polska ugięła się na presję wywartą przez Unię Europejską i sprowadziła uchodźców na terytorium państwa
 • kwestii przebywania w Polsce nielegalnych migrantów oraz weryfikacji ich dokumentów przez polskie urzędy
 • tematyki repatriantów, o to czy rząd polski realizuje program sprowadzania ich z powrotem na terytorium RP

Na zakończenie Pawłowicz wyraziła nadzieję, iż Mateusz Morawiecki szybko odpowie na pytania zawarte w liście. Jak dodała, szybka odpowiedź oraz publikacja wszelkich umów z innymi krajami powinna uspokoić poirytowaną opinię publiczną która sama musi ustalać lub domyślać się prawdy na podstawie własnych obserwacji swego otoczenia. Wyraziła również obawę, że dezinformacja polskiego społeczeństwa może skutkować przegranymi wyborami.

W przypadku otrzymania odpowiedzi na pytania, posłanka zobowiązała się do ich publikacji. ”

JD/twitter.com

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/polska-przyjmuje-imigrantow-na-podstawie-tajnych-umow-szokujacy-list-pawlowicz-do-premiera,23583104350#ixzz5JDqMsm5m

zagranicznych, ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej w sprawie działalności siatki przestępczej zajmującej się legalizacją pobytu imigrantów w Polsce.

W swoich pismach poseł opisała, powołując się na ustalenia tygodnika „Sieci”, proceder działania siatki przestępczej, która zajmuje się sprowadzaniem imigrantów do Polski.

Anna Sobecka zwróciła się również z pytaniem, jakie działania podejmują wymienione ministerstwa, aby zatrzymać to zjawisko.

O problemie, poruszonym w interpelacjach poseł Anny Sobeckiej, mówił również w poniedziałkowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja Marcin Wikło, redaktor tygodnika „Sieci”.

Pos. A. Sobecka złożyła interpelacje do szefów MSZ, MSWiA oraz MRPiPS ws. zatrzymania procesu nielegalnego sprowadzania imigrantów do Polski

http://naszsalon24.org/2018/06/23/polska-zalewana-migrantami-z-afryki-i-azji-czyli-dlaczego-rzad-jest-bierny-wobec-mafii-migranckiej/

=========================================================

Przejdźmy teraz do wyboru materiałów przybliżających pomysły, które zalęgły i wylęgły się w głowie naszego wizjonerskiego premiera…

Uwaga! Do Polski napływają tysiące imigrantów z Azji i Afryki

„Do Polski napływają tysiące, a może nawet dziesiątki tysięcy imigrantów z Afryki i Azji. Tylko w Warszawie działa kilkadziesiąt wyspecjalizowanych agencji, które legalizują przybyszów. Proceder jest prosty. Tworzy się fikcyjną firmę, która wystawia zapotrzebowanie na pracowników. Dzięki temu do Polski transportuje się migrantów, rzekomo do pracy. Otrzymują oni pozwolenie na 3 lata pracy – najwięcej w całej Unii Europejskiej. Dlatego migranci walą nad Wisłę drzwiami i oknami, a firm prowadzących ten proceder jest bez liku. ABW odmawia komentarza w tej sprawie. O wszystkim mówił w rozmowie z ,,Aktualnościami dnia” w Radiu Maryja dziennikarz Marcin Wikło z ,,Sieci”, który proceder legalizowania migrantów w Polsce opisał wraz z red. Markiem Pyzą.

,,W samej Warszawie jest kilkadziesiąt, a może nawet 100 agencji, które zajmują się legalizowaniem uchodźców. We współpracy z agentami, którzy pracują w miejscu pochodzenia tych cudzoziemców, ściągają do Polski osoby wystawiając im fikcyjne zapotrzebowanie na pracę. Dzieje się to poprzez fikcyjne firmy zakładane tylko po to, by wygenerować takie zapotrzebowanie na pracowników z zagranicy. To są wyspecjalizowane firmy obłożone prawnikami. Wynalazły taką dziurę w systemie, że wiedzą, jakie informacje należy później podać wojewodzie, aby musiał przyznać karty pobytu cudzoziemcom” – powiedział Marcin Wikło.

Jak wskazał, o ile w Polsce otrzymuje się kartę pobytu na 3 lata, to w innych krajach UE tylko na rok. Stąd właśnie polskie karty pobytu są wśród migrnatów pożądane. Co ciekawe, rząd chce jeszcze bardziej zliberalizować przepisy i przyznawać karty pobytu na 5 lat. Jak podkreślał Wikło, tak naprawdę nie wiemy, kogo wpuszczamy do kraju, bo w takich krajach jak Indie Czy Pakistan ,,za 50 dolarów można kupić każdy dokument”. Pytana o całą sprawę przez dziennikarzy Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego podala, że ,,nie ma nic do powiedzenia na ten temat”, bez podania przyczyn tego milczenia – to albo utajnienie działań, albo po prostu wynik braku działań.

Biznes jest tymczasem dochodowy. Według Wikło imigrant płaci kilka tysięcy euro (4-5) agentowi na miejscu, potem podobną kwotę agentowi w Polsce oraz gażę dla agencji. Zdaniem dziennikarza biorąc pod uwagę liczbę tylko warszawskich firm zajmujących się tym procederem, liczbę migrantów napływających taką drogą do Polski można szacować nawet na dziesiątki tysięcy. ”

mod/radiomaryja.pl

http://www.fronda.pl/a/uwaga-do-polski-naplywaja-tysiace-imigrantow-z-azji-i-afryki,111556.html

Imigranci spoza Unii Europejskiej będą mogli sprowadzać swoje rodziny do Polski

Redakcja – 5 czerwca 2018 170

Imigranci spoza Unii Europejskiej będą mogli sprowadzać swoje rodziny do Polski

Do Polski może przyjechać 3 tys. muzułmańskich imigrantów z Uzbekistanu

Przez Redakcja – 21 maja 2018 174

Do Polski może przyjechać 3 tys. muzułmańskich imigrantów z Uzbekistanu

http://newsweb.pl/2018/06/23/islamisci-w-polsce/

https://wolnemedia.net/nadchodza-imigranci-z-uzbekistanu/

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/wielkie-klamstwa-rzadu-pis-zaprzeczajace-haniebnym-czynom-i-decyzjom-staly-sie-regula/

Data publikacji: 22.07.2018

debilizacja PolakówIII RPlikwidacja PolskiPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmupolska syjono-żydomasoneria
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment