imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Według raportu Eurostatu, Polska przyjmuje najwięcej imigrantów z wszyskich krajów europejskich

af8

Strona główna &gt Polska &gt Według raportu Eurostatu, Polska przyjmuje najwięcej imigrantów z wszyskich krajów europejskich Według raportu Eurostatu, Polska przyjmuje najwięcej imigrantów z wszyskich krajów europejskich AdRo203 Polska

Jak wynika z najnowszego raportu Eurostatu W całej Unii Europejskiej wydano w 2017 roku o 4 proc. więcej pozwoleń na pobyt dla obywateli spoza Unii Europejskiej. Co ciekawe liderem w przyjmowaniu imigrantów jest Polska! To kolejny dowód, że PiS prowadzi tajną akcję podmiany populacji naszego kraju.

Imigracja do Polski opiera się na kłamstwie. Formalnie Polska nie przyjmuje żadnych imigrantów, a zwłaszcza z krajów islamskich. Jednak realnie jesteśmy liderem pod względem liczby wydanych pozwoleń na pobyt w Unii Europejskiej.

Polskie władze wydały w 2017 roku aż 683 tys. zezwoleń na pobyt. Imigranci zarobkowi to według raportu około 87 proc. z tej liczby przybyszów. Oczywiście wśród imigrantów zarobkowych dominują Ukraińcy. W 2017 r. Formalnie przybyło ich 585 tys. Oznacza to, że poza Ukraińcami mamy w Polsce około 100 tysięcy przybyszów z innych krajów. Z jakich?

Na to pytanie raport nie odpowiada wprost, ale sądząc po tym, co Polacy sami zauważają, to te 100 tysięcy musieli w części zasilić imigranci z Azji, w tym z krajów islamskich. Przypomnijmy, że PiS wygrał ostatnie wybory parlamentarne, bo obiecywał, że nie przyjmie raptem 7 tys. nielegalnych imigrantów wciskanych nam przez Niemców.

Teraz ci sami politycy przyjmują nie tysiące, a dziesiątki tysięcy Azjatów po prostu nie nazywają ich uchodźcami. Dodatkowo, mając za nic intelekt Polaków, przekonują, że ulice polskich miast zapełniają się osobami o ciemnej karnacji, gdyż są to turyści i studenci, którzy chcą zwiedzić Polskę.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HS2OiFQaR4Y?feature=oembed&w=640&h=360]

Cynizm partii rządzącej w każdej możliwej kwestii jest wręcz nieograniczony zatem nie dziwi zupełnie fakt, że podczas ostatniej kampanii wyborczej PiS jednocześnie ściągał do Polski uchodźców ekonomicznych i straszył nimi sugerując, że to ich koledzy z PO chcą imigrantów.

Raport Eurostatu dobitnie udowodnił, że PiS oszukał społeczeństwo w zakresie imigracji. Nie odbyła się żadna dyskusja na temat tego czy Polacy życzą sobie podmiany populacji. Nikt nie tłumaczył, że to konieczne, dla naszej gospodarki. Po prostu ktoś podjął po cichu decyzje.

Najpierw, aby z Polski zrobić Ukrainę poprzez wypuszczenie milionów Ukraińców, a teraz jeszcze do tego zafundowano nam multikulti na wzór zachodni. Prawdopodobnie planowano to objawić społeczeństwu gdy się zorientuje po pierwszym zamachu.

Niestety niewielką pociechą jest to, że mamy w Polsce wielomilionową diasporę ukraińską. Władze Ukrainy są wrogo nastawione do Polski, formalnie nazywając nas okupantami i gloryfikując nazistowskich zbrodniarzy, banderowców, jako bohaterów Ukrainy.

Można powiedzieć, że Polacy w związku z napływem Ukraińców czują się teraz podobnie do Brytyjczyków, których sami przecież zalaliśmy milionami imigrantów, w pierwszych latach uczestnictwa w Unii Europejskiej. Jednak jest pewien drobny szczegół, różnica w obu tych sytuacjach.

Polacy od wieków byli brytyjskimi sojusznikami. Najlepiej udowodnili to podczas bitwy o Anglię gdy walczyli z Niemcami uniemożliwiając im podbój wysp brytyjskich. Ukraińcy z kolei zdradzili Polaków, związali się z niemieckimi nazistami i zaczęli eksterminację polskiego narodu zamieszkującego kresy wschodnie.

Dzisiaj to ludobójstwo stanowi akt założycielski narodu ukraińskiego. Incydenty takie jak obudowanie dyktą lwów przed Cmentarzem Orląt Lwowskich, a teraz domaganie się ich demontażu jako symbole imperializmu polskiego, wskazują jasno na to, że nie ma tam cienia skruchy za wymordowanie setek tysięcy naszych rodaków, a wręcz przeciwnie, nienawiść do Polaków pozostała na Ukrainie bardzo silna .

Można powiedzieć, że zostaliśmy w Polsce załatwieni i nawet nie wiemy kiedy to się stało. Po prostu obudziliśmy się w sytuacji gdy szerokim strumieniem wlewają się do Polski dwie rzeki: Ukraińców i Azjatów.

Obie te diaspory pełne są uczciwie pracujących ludzi, których nie interesuje polityka, ale z pewnością w tej masie znajdą się jednostki, które wygenerują z czasem problemy dla Polski, wystarczy tylko na to poczekać. Zwłaszcza, że te rzeki cały czas wzbierają.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-raportu-eurostatu-polska-przyjmuje-najwiecej-imigrantow-z-wszyskich-krajow

Data publikacji: 27.10.2018


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment