imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Warszawa. Zwłoki niemowlęcia z ranami kłutymi. Dwaj kilkuletni chłopcy ciężko ranni

f6atypmwe6cmxf26yy3hwbvrs85t23rs.png


Zwłoki miesięcznej dziewczynki z ranami kłutymi i dwóch ciężko rannych chłopców w wieku trzech i dziewięciu lat znaleźli policjanci w mieszkaniu przy al. Wilanowskiej w Warszawie. Informację potwierdziła nam stołeczna policja. Poszukiwana jest 32-letnia matka dzieci.

Stołeczni policjanci interweniowali ok. godz. 00:50. W mieszkaniu przy al. Wilanowskiej odkryli w łóżeczku zwłoki miesięcznej dziewczynki z ranami kłutymi klatki piersiowej. 

 

W mieszkaniu znajdowali się też dwaj ranni chłopcy, który z trafili do szpitala. Trzylatek z raną tłuczoną głowy, a dziewięciolatek z raną ciętą szyi. Ich stan jest poważny, ale nie zagrażający życiu. 

 

– Wilanowscy policjanci razem Prokuraturą Rejonową Warszawa Ursynów badają okoliczności śmierci miesięcznej dziewczynki – poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

Zwłoki niemowlęcia w Warszawie. Poszukiwania matki 

Z ustaleń do jakich dotarło RMF FM ma wynikać, że przed godz. 23:00 babcia otrzymała od jednego z chłopców SMS-a, że “mama chce ich pozabijać”. 

 

Trwają poszukiwania 32-latki, która uciekła z miejsca zdarzenia. – Prowadzimy intensywne poszukiwania matki dzieci. Zaangażowani w nie są policjanci z garnizonu stołecznego – dodał rzecznik. 

 

Niebawem więcej informacji. 

ap/map/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment