imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Warszawa: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

al3-1024x630

Strona główna &gt Polska &gt Warszawa: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych Warszawa: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych AdRo203 Polska

1 marca obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia warszawskie środowiska narodowe po raz kolejny organizują marsz upamiętniający bohaterów podziemia niepodległościowego.

Marsz rozpocznie się o 18:00. Manifestanci wyruszą spod byłego więzienia przy ul. Rakowickiej 37. Wydarzenie organizują ONR ABC, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, WiN Inspektorat Warszawa i Żołnierze Chrystusa.

Niemiec skazany za szerzenie nienawiści wobec Polaków

-1 marca po raz kolejny będziemy obchodzili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku zapraszamy na marsz upamiętniający bohaterów podziemia niepodległościowego. Wielu z nich wciąż nie doczekało się godnego uczczenia. Co więcej, decyzją władz stolicy patronami ulic w Warszawie zostaną znów przedstawiciele komunistycznego reżimu. Dla nas wzorami pozostają ci, którzy stanęli do walki z wrogami naszej Ojczyzny. Dlatego w dniu ich święta chcemy przypomnieć warszawiakom i wszystkim Polakom o ich bohaterstwie. Wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski i pamięć o Żołnierzach Wyklętych zachęcamy do udziału w marszu – piszą organizatorzy w wydarzeniu na Facebooku.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MN7iiJtmvgY?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: https://medianarodowe.com/wydarzenie-warszawa-marsz-pamieci-zolnierzy-wykletych/

Data publikacji: 11.02.2019

ludobójstwo żydokomunistyczneMarsz Pamięci Żołnierzy Wyklętychżołnierze niezłomni
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment