imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

W. Bartoszewski uratował Polskę przed roszczeniami koczowników – mienie bezspadkowe. Dr Z. Kękuś

a-22

Strona główna > Polska > W. Bartoszewski uratował Polskę przed roszczeniami koczowników – mienie bezspadkowe. Dr Z. Kękuś W. Bartoszewski uratował Polskę przed roszczeniami koczowników – mienie bezspadkowe. Dr Z. Kękuś Kasia Polska 2

Śp. Władysław Bartoszewski wiele razy obraził Polaków. Częściowo się jednak zrehabilitował wypowiadając w „jaskini lwa”, tzn. podczas tzw. Konferencji Terezińskiej, Mienie Ery Holokaustu, zorganizowanej przy udziale Departamentu Stanu USA, w czerwcu 2009 roku, jako przewodniczący delegacji polskiej, zdanie, które na po wsze czasy czyni klarowne stanowisko władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie roszczeń żydowskich, w tym dotyczących tzw. mienia bezspadkowego: „I wish to emphasize that the regulation shall extend to all Polish citizens injured in nationalization, since in Poland we do not label people according to their race or religion; furthermore, as a democratic state, we offer equal treatment to all our people”, co znaczy: „Pragnę podkreślić, że regulacja/ustawa reprywatyzacyjna rządu D. Tuska – ZKE/ obejmie wszystkich obywateli polskich pokrzywdzonych w wyniku nacjonalizacji, ponieważ w Polsce nie etykietujemy ludzi według ich rasy lub wyznania; ponadto, jako państwo demokratyczne, oferujemy równe traktowanie wszystkim naszym ludziom.”

To jest oficjalne, nigdy nie zmienione – życzliwe żydom Prawo i Sprawiedliwość go nie zmieni – stanowisko rządu Rzeczypospolitej Polskiej, w sprawie roszczeń żydowskich, w tym dotyczących mienia bezspadkowego.

Wszyscy ludzie w Polsce są traktowani jednakowo, zatem żadne trybalistyczne, plemienne, rasistowskie żądania nie mogą być, nie będą, spełnione.

Co ciekawe, to że procedowaniu z ustawą JUST Act of 2017, znanej także jako S. 447 – której złowrogim skutkom dla Polski definitywnie zapobiega zacytowane wyżej stanowisko W. Bartoszewskiego, zaprezentowane podczas Konferencji Terezińskiej – dała początek lesbijka żydówka, Tammy Baldwin. Los 38 milionów Polaków i przyszłość Polski od niej mogły zależeć. To nie wszystko… Bo wszystko zaczęło się od tumana kongresmena Josepha Crowley’a, który adresatami poprzedzającej ustawę Senatu USA S. 447, ustawy Izby Reprezentantów HR 1226, uczynił państwa… SYGNATARIUSZY tzw. Deklaracji Terezińskiej. A tej Deklaracji przecież żadne z państw uczestniczących w Konferencji Terezińskiej nie podpisało.

Jak się połapali, że zawalili, to wspomniana wyżej lesbijka żydówka, senator Tammy Baldwin złożyła projekt ustawy S.447, której adresatami są już państwa… UCZESTNICY Konferencji Terezińskiej.

Trzeba się bardzo poważnie zastanowić, czy kiedykolwiek w przyszłości zasiadać z żydami do stołu, w tym konferencyjnego. Wystawiają potem słone rachunki… Red. Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że JUST Act of 2017, S. 447, którego adresatami są uczestnicy Konferencji Terezińskiej, może nas kosztować… 1 bilion złotych. Napisał: „Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, to jasne jest, że Polska nie jest i nie będzie w stanie wygenerować gotówki w wysokości odpowiadającej trzykrotnemu, rocznemu budżetowi państwa.

Dr Zbigniew Kękuś

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BTLx9QEaYd4?feature=oembed&w=640&h=360]

P.S. Koniecznie obejrzyj także materiał o kłamstwach red. Michalkiewicza w powyższej sprawie:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=iYlU6LGu0I8?feature=oembed&w=640&h=360] [youtube https://www.youtube.com/watch?v=55ZTT6Nv-Qc?feature=oembed&w=640&h=360] Kasia kłamcamichalkiewiczoszust
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment