imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

W 2021 zakłady na całym świecie będą produkować szczepionki, to jedyny ratunek dla świata. – Wolna Polska – Wiadomości

quotes-about-heaven_0.jpg


„Wierzę, że ludzkość pokona tę pandemię, ale tylko wtedy, gdy większość populacji zostanie zaszczepiona. Do tego czasu życie nie wróci do normy” – pisze na łamach brytyjskiego tygodnika „The Economist” Bill Gates.

 

Według Gatesa świat czekają trzy „przełomy medyczne związane z pandemią”. Najważniejszym z nich będzie produkcja i do dostęp do szczepionek nad którą pracują fundacje finansowane m.in. przez Gatesa. Dwa kolejne mają dotyczyć diagnostyki i leków przeciwwirusowych.

 

„Przygotują nas one na następną pandemię, umożliwiając nam wczesną interwencję, gdy liczba przypadków zarażenia będzie wciąż bardzo niska”, podkreśla miliarder.

 

Według znanego z krzewienia depopulacyjnych teorii „filantropa” w momencie, gdy pandemia będzie zanikać w krajach rozwiniętych, będzie się jednocześnie rozwijać w krajach rozwijających się.

 

„Covid-19 przytłoczył miasta takie jak Nowy Jork, ale dane sugerują, że nawet jeden szpital na Manhattanie ma więcej łóżek do intensywnej terapii niż większość krajów afrykańskich. Miliony mogą umrzeć”, stwierdza Bill Gates, dodając, że jedynym rozwiązaniem jest… szczepionka.

 

„Mam nadzieję, że do drugiej połowy 2021 r., zakłady na całym świecie będą produkować szczepionki”, wskazuje.

 

Gates jest ponadto zdania, że w niedalekiej przyszłości powstaną nowe ponadpaństwowe, światowe organizacje na wzór ONZ, które będą „walczyć z następnymi pandemiami i im zapobiegać”.

 

„Będą one mieszanką organizacji krajowych, regionalnych i globalnych. (…) Dzięki temu będziemy gotowi, gdy nowy wirus ponownie przeniesienie się z nietoperzy lub ptaków na ludzi”, podkreśla.

TK

Źródło: wPolityce.pl, pch24

 

 

bill gatesszczepionka


Source link

Leave a Comment