imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Vital Heynen wygłosił ostatnią przemowę. Polały się łzy (WIDEO)

22iucr2put463xkydz7mnd5u51anybwb.jpg


Vital Heynen wygłosił ostatnią przemowę. Polały się łzy (WIDEO)

Vital Heynen wygłosił wzruszającą przemowę w szatni reprezentacji Polski po swoim ostatnim meczu w roli selekcjonera Biało-Czerwonych. Całe wydarzenie uchwyciły kamery Polsatu Sport.

Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy siatkarzy po tym, jak w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonała Serbię 3:0. Wraz z ostatnim gwizdkiem zakończył się pewien rozdział w historii Biało-Czerwonych, bowiem z kadrą najprawdopodobniej żegna się jej selekcjoner Vital Heynen.

 

Zobacz także: Vital Heynen ze łzami w oczach. “Czas na kogoś innego”

Belgijski trener nie ukrywał łez w pomeczowym wywiadzie z Polsatem Sport, ale szczególnie wzruszająca była jego przemowa do zawodników w szatni, którą zarejestrowały nasze kamery. Nagranie chwyta za serce, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo siatkarze byli związani z dotychczasowym selekcjonerem.

 

Reprezentacja Polski pod wodzą Heynena zdobyła wiele medali, w tym przede wszystkim złoto mistrzostw świata w 2018 roku. Biało-Czerwoni w tym roku byli jednym z faworytów igrzysk olimpijskich w Tokio, ale odpadli w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem – Francją.

PI, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment