imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała terminarz CEV Ligi Mistrzów

jjy8v5u9azp8h3qugd33cm2zs7r9duba.jpg


Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa poznali terminarz Ligi Mistrzów.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała harmonogram pierwszego turnieju CEV Ligi Mistrzów 2021. Do rywalizacji dojdzie w połowie grudnia w Belgii.

W sezonie 2020/2021, ze względu na pandemię koronawirusa, schemat rozgrywek CEV Ligi Mistrzów uległ zmianie. Aby ograniczyć liczbę podróży drużyn uczestniczących w rozgrywkach, w fazie grupowej, zamiast systemu mecz – rewanż, zdecydowano się wprowadzić rywalizację turniejową. W grupie D, w której znalazła się VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, pierwszy turniej odbędzie się w dniach 15-17 grudnia w belgijskim Roeselare, drugi zaś – 9-11 lutego we włoskiej Modenie.

 

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej ogłosiła harmonogram zmagań. Stołeczni siatkarze pierwszego dnia belgijskiego turnieju – we wtorek 15 grudnia – zmierzą się z gospodarzami, ekipą Knack Roeselare. Dzień później Andrzej Wrona, Bartosz Kwolek i spółka rywalizować będą z Leo Shoes Modena, a na sam koniec – w czwartek 17 grudnia – o punkty powalczą z Kuzbassem Kemerowo.

 

ZOBACZ TAKŻE: Awantura podczas meczu PlusLigi! Siatkarze ukarani kartkami (WIDEO)

 

Terminarz rozgrywek:

 

15 grudnia – wtorek

 

17.30: Kuzbass Kemerowo – Leo Shoes Modena
20.30: Knack Roeselare – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

 

16 grudnia – środa

17.30: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Leo Shoes Modena
20.30: Knack Roeselare – Kuzbass Kemerowo

 

17 grudnia – czwartek

17.30: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Kuzbass Kemerowo
20.30: Leo Shoes Modena – Knack Roeselare

 

Przypomnijmy, że VERVA Warszawa ORLEN Paliwa również zgłosiła akces do organizacji jednego z turniejów. W wyniku losowania status organizatora przypadł jednak Belgom i Włochom. – Ślepy los dał turnieje ekipom z Roeselare i Modeny. Ale nie możemy narzekać. Unikniemy bardzo długiej, trudnej i męczącej podróży do dalekiego Kemerowa – skomentował Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment