imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Vantage i NEOM McLaren Extreme E robią furorę podczas Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych 2022, promując ochronę środowiska, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny

Image1_1.jpg


LONDYN, 23 listopada 2022 /PRNewswire/ — Międzynarodowy broker działający na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, Vantage (znany też pod nazwą „Vantage Markets”), z przyjemnością ogłasza, że już drugi rok z rzędu jest uczestnikiem i sponsorem Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych (Finance Magnates London Summit), gdzie z nowym zaangażowaniem promuje kwestie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

W tym roku firmie Vantage towarzyszył jej partner NEOM McLaren Extreme E, który w Old Billingsgate w Londynie, niedaleko pawilonu zewnętrznego zaprezentował swój w pełni elektryczny samochód SUV o nazwie ODYSSEY 21.

Jednocześnie podczas szczytu Vantage uruchomił usługę zarządzania płynnością działającą w Wielkiej Brytanii, Vantage Connect, cechującą się niewiarygodnym nowym stylem pasującym do marki instytucjonalnej.

Wydarzenie stanowi zwieńczenie starań Vantage w dziedzinie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Firma nawiązała partnerstwo z NEOM McLaren Extreme E w zakresie inicjatywy Blue Carbon, korzystając z pomocy znanej gwiazdy mediów społecznościowych Supercar Blondie do podnoszenia świadomości na temat zmian klimatu i równości płci.

Grupa współpracuje też z wysokim komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców (UNHCR) w zakresie zbiórki „dolar za dolara” dla uchodźców, z Czerwonym Krzyżem w zakresie akcji globalnego oddawania krwi i z UNESCO w zakresie wsparcia inicjatyw edukacyjnych w Indiach.

Te i inne inicjatywy z dziedziny ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego były elementem dyskusji toczonej na londyńskim szczycie. Dyrektor generalny Vantage w Wielkiej Brytanii, David Shayer rozmawiał z Kim Wilson, dyrektor generalną ds. zrównoważonego rozwoju w McLaren Racing podczas poświęconego tej tematyce panelu o nazwie: „Pozytywny wpływ branży fintech: oddziaływanie społeczne i innowacje w branży”, który odbył się o 14:00 na Scenie Centralnej.

Shayer mówił też o znaczeniu Vantage Connect na niestabilnym rynku podczas panelu dyskusyjnego „Zarządzanie ryzykiem na niepewne czasy” o 12:30 na Scenie Innowacji.

David Shayer, dyrektor generalny Vantage UK: „Cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć Magnatom Finansowym na tej kluczowej konferencji. To był bardzo aktywny rok dla Vantage – od nawiązania współpracy z NEOM McLaren Extreme E aż po uruchomienie VSocial i Vantage Connect. Nasza działalność wyewoluowała w kierunku większego dopasowania do potrzeb naszych klientów detalicznych i instytucjonalnych i jesteśmy dumni, że możemy być częścią organizacji, której główną walutą jest dbanie o świat i ludzi”.

Vantage

Vantage jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, indeksów, akcji i ETF.

Vantage posiada ponad 13 lat doświadczenia rynkowego i zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników w przeszło 30 biurach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji oraz przyjazną dla użytkownika platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych.

Lepiej korzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom – trade smarter @vantage.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1953638/Image1.jpg

Zdjęcie- https://mma.prnewswire.com/media/1953639/Image_2.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment