imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Usunęli krzyż z polskiego teledysku na Eurowizję. Prezes Kurski komentuje

asy2-1200x630

Strona główna &gt Polska &gt Usunęli krzyż z polskiego teledysku na Eurowizję. Prezes Kurski komentuje Usunęli krzyż z polskiego teledysku na Eurowizję. Prezes Kurski komentuje AdRo203 Polska 0

Eurolewactwo niszczy wszelkie przejawy wiary chrześcijańskiej, nawet usunęli krzyż z teledysku „Pali się” zespołu Tulia, który ma reprezentować Polskę na Eurowizji. Jak twierdzi wytwórnia Universal Music Polska nowy montaż teledysku spowodowany był „z interpretacji przepisów Konkursu Eurowizji i dostosowania czasu trwania teledysku do eurowizyjnej wersji utworu”.

Przypomnijmy, że utwór „Pali się” zespołu Tulia ma dwa teledyski. Wersję rodzimą i anglojęzyczną. W porównaniu z polskim oryginałem, nie ma w niej przydrożnego krzyża. Wszystko dzieje się od 10 do 12 sekundy klipu. Właśnie o tyle teledysk „Fire of Love” jest krótszy od pierwowzoru.

Jak to tłumaczy Eurowizja? Regulamin zabrania promowania jakichkolwiek instytucji i symboli religijnych.

„Wszelkie zażalenia kierowałabym do organizatorów. Tulia oraz wydawca, wypełniają przepisy regulaminu, który trafia do nas od organizatorów” – powiedziała portalowi Plejada.pl agentka zespołu.

Sam zespół wystosowała także oficjalne oświadczenie.

„W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w internecie, jakoby teledysk do utworu „Fire of Love (Pali się)” został poddany cenzurze: Oświadczamy, iż montaż wykonywany był nie przez zespół osobiście, a usunięcie kilku scen z pierwotnej wersji videoklipu, w tym, m.in. sceny z krzyżem, wynikało z interpretacji zapisów dotyczących zgłaszanych piosenek do konkursu.”

„Montaż służył dopasowaniu czasu obrazu do czasu trwania piosenki w wersji konkursowej. Podkreślamy z całą stanowczością, że nie był to w żadnym wypadku akt cenzury. Jednocześnie podkreślamy, iż członkinie zespołu jak i całe ich otoczenie zawsze z należytym szacunkiem podchodzą do symboli religijnych, obyczaju i kultury” – czytamy na profilu Tulii na Facebooku

Do sprawy odniósł się także sam prezes TVP.

„Nikt z Telewizji nie był pytany i nikt z Telewizji nie wyraził zgody na usunięcie znaku Krzyża z teledysku. Telewizja Polska zażądała wyjaśnień od wytwórni, która dokonała zmiany i przywrócenia pierwotnego kształtu teledysku piosenki reprezentującej Polskę w konkursie Eurowizji 2019” – powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski.

Źródło: wirtualnemedia.pl/ Plejada.pl

Za: https://wolnosc24.pl/2019/03/14/usuneli-krzyz-z-polskiego-teledysku-na-eurowizje-prezes-kurski-komentuje/

14.03.2019

AdRo203

NWO żydowska Synagoga SzatanaPolska neokolonią syjonizmusatanizacja Polakówżydowska wojna z Chrystusem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment