imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ustawa S. 447. Wniosek do Władysława Teofila Bartoszewskiego

Strona główna > Polska > Ustawa S. 447. Wniosek do Władysława Teofila Bartoszewskiego Ustawa S. 447. Wniosek do Władysława Teofila Bartoszewskiego Work Buy Consume Die Polska, Wyróżnione 6

Komentarz: Kłopotliwy materiał, temat wzbudza waśnie, podziały i antagonizmy tam gdzie być ich nie powinno, no ale inaczej się niestety nie da (od miesięcy drążymy ten szwindel). W konfrontacji autorytetu „idola” z faktami, należy kierować się faktami, dla dobra ogółu, choćby miało to godzić w interes jego idola. Bo wybaczcie kochani, ale czy wyobrażacie sobie zawodowego prawnika, który legitymizuje skrajnie antypolską umowę, bez jakichkolwiek podstaw prawnych, niezgodną z ustawodawstwem swego kraju – począwszy od ustawy zasadniczej, czyli konstytucji, i który powołuje się na rzekomą sygnaturę przedstawiciela polskich władz pod nią, która nawet nie istnieje? Dla przypomnienia, mówimy o zawodowym prawniku z Warszawy. A gdy zostaje mu tu wykazane, to ten twierdzi, że umowa i tak jest ważna, bo strona której dotyczyła była obecna podczas gdy podmioty z zewnątrz na jej szkodę i bez jej zgody ją ustaliły??? Fundamenty cywilizowanego prawa, czyli prawo starożytnego Imperium Romanum rozwiewa w proch taką barbarię – i to na pierwszym roku studiów u tych ludzi. Czy Michalkiewicz spał na wykładach? Czy zaliczył pierwsze sesje? Poniżej konfrontacja wiary w „idola” z faktami. Witryna W-P niechętnie tapla się w takowym bagienku, ale nie została stworzona aby pozostać głucha, ślepa i obojętna, gdy wciska się nam ciemnotę i jeszcze za to domaga aplauzu. Pzdr.

Władysław Bartoszewski senior klarownie przedstawił podczas Konferencji Praskiej (Konferencji Terezińskiej) stanowisko Polski w sprawie roszczeń żydowskich – Polacy nie są rasistami. Jego syn Władysław Teofil Bartoszewski może spowodować, żeby co do tego stanowiska nikt na świecie nie miał żadnych wątpliwości.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IMU6c0B4lsI?feature=oembed&w=640&h=360]

Work Buy Consume Die
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment