imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

USA: Zaginęła po kempingowej imprezie. Nurkowie natrafili na niepokojący ślad

000FYTUPKR6LFFSR-C429.png


Choć policja nie podaje tożsamości osoby, której ciało znaleziono w zatopionym pojeździe, wiele okoliczności wskazuje, że to właśnie zaginiona 16-latka. Zwłoki znaleziono w pojeździe, którym poruszała się dziewczyna. Odkrycia dokonano również niedaleko miejsca, w którym nastolatkę widziano ostatni raz.

16-letnia Kiely Rodni pochodząca z Kalifornii zaginęła ok. dwa tygodnie temu. Ostatni raz widziano ją 6 sierpnia na terenie kempingu przy brzegu jeziora Prosser w miejscowości Truckee. Dziewczyna uczestniczyła tam w imprezie, razem z ok. 200-300 innymi osobami. Wówczas ślad po niej zaginął. 

Choć do policjantów napływały tysiące wskazówek dotyczących zaginięcia dziewczyny, dopiero działania nurków przynoszą pierwsze możliwe rezultaty. Nie jest jasne, czy nurkowie przeczesywali dno jeziora w ramach rutynowych działań po zaginięciu nastolatki w tej okolicy, czy też był to efekt zgłoszenia.

Rodzina 16-latki apelowała w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu Kiely. – Chcemy tylko, żeby wróciła do domu, bardzo za nią tęsknimy – mówiła matka nastolatki. Szczegóły sprawy wyjaśni policyjne śledztwo. 
Source link

Leave a Comment